Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az a legkisebb időinter...

Mennyi az a legkisebb időintervallum, ami alatt az ember számottevően változik? (Traumatikus eseteket nem figyelembe véve)

Figyelt kérdés

Érdekelne a ti meglátásotok is.


Szerintem nagyjából egy év alatt változik észrevehető mértékben az ember.


Nyilván azt nem vettem bele, amikor valakinek balesete lesz, szakítása van, családtagjaival történik valami, mert az durva behatást jelent. De a természetes változást szerintem egy évnél előbb nem lehet észrevenni.


2020. aug. 14. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem , nem változunk. Persze én is kihagyom a traumatikus tényezőket.

Az alap marad, finomíthatunk rajta, fejleszthetjük árnyalhatjuk de nem változunk felnőtt éveink alatt.

Szerintem a legtöbb változás tinédzser korban történik.

Idősebb korban inkább beletörődésről beszélnék, mint változásról.

2020. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ebben most még nem tudok egyet vagy nem egyetérteni, bár bizonyos értelemben én is így gondolkodom (van egy nagyon erős hozott alap).


Akkor tinik esetén szerinted mekkora ez az idő, ami után már észrevehető a változás?

2020. aug. 14. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 18-21 éves kor között.

Akkor már kb. átlátják a felnőtté válás folyamatát is. Előtte általában lázadnak, ami nem gond hiszen keresik önmagukat helyüket.

2020. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Anno mikor folyamat gàz melokat talaltam csak, amiket ott is hagytam, baratom megfenyegetett hogy szakitani fog ha egy csoringerrel (persze nem igy mondta)kell együtt lennie.

Panikba estem hogy elhagy.


Ugy ereztem nagy dobasra van szüksegem. Beleestem a vonzas törvenye meg pozitiv gondolkodasba elkepzeltem pontosan mit akarok mi feküdne, es palyaztam ezerrel mindenhova, utcan is feljegyzeteltem a tablan az ügyvédek nevét, magasabb poziciokra vetettem ki a hàlom, boldogan probaltam lefekpdni aludni hogy ne a szorongas felelem aggodalmak vegyék at a gyeplöt.


Nah szoval felvettek egy tuti jo helyre magas fizuert es hosszu tàvon is maradtam.


A baratom erdekes, de ennek sem örült, szerinte biztos nem az eszem miatt vettek fel es elhordott mindennek, ezutan kidobott.


A lényeg a valtozashoz sacc 1-2 honap kellett. Ami nalam tenyleg merföldkö volt az addigi tingli tangli munkaim utan.

2020. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Es szerintem abszolut nincs korhoz kötve. Csak egyszerüen eröt kell venni nagy levegö es hajrà.

Erre mindenki képes HA akar!

2020. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármassal egyet értek!!! 27 vagyok és 18-21 alatt annyit változtam, fel se ismertem magam. Azt hittem annó, hogy majd még mennyit változok, de ez nem történt meg. A céljaim változtak és férfiasabb lettem, de még fejben 21 vagyok. Ami nem baj, mert ha vissza gondolok, 21 éves koromra nőttem fel.
2020. aug. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!