Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találjak meg valakit...

Hogy találjak meg valakit Facebookon?

Figyelt kérdés

Van három személy, akikkel beszélek instán, és meg akarok győződni, hogy nem kamu profilok közös ismerősök nincsenek.

Az egyikőjükről kint van a teljes név, és jópár fotó. Elvileg tudom, hogy melyik város környékén lakik

A másiknak csak keresztnevet tudok, és kint van neki egy pár évvel ezelőtti fotó. Lakóhelyről nem tudok semmi pontosat.

Illetve a harmadiknak tudom a keresztnevét és vannak kint képei. Körülbelül tudom, hogy melyik város körül lakik

Hogyan tudnám megkeresni őket Facebookon



2020. aug. 14. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Beírod a nevüket a Facebook keresőjébe
2020. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megszólalt benned a vészcsengő akkor érdemes utána menned a dolognak.
2020. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2+ Egy profival, és ne annyival mint egy mezei ember tenne.
2020. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy elég ha csak a keresztnevét írod be a keresőbe, viszont ha nagyon gyakori a neve akkor az sz*pás
2020. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, profival nincs lehetőségem utána menni a dolgoknak, így maradtam én. Egyébként bennem folyamatosan szól a vészcsengő, szóval lehet a szokásos téves riasztás csak. Mindenesetre, hétfőn sok időm lesz utánuk nézni
2020. aug. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!