Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó ez a magamutogatás a...

Mire jó ez a magamutogatás a neten?

Figyelt kérdés
Miért nézik az emberek meg egy másik ember életét úgy, hogy közben semmi tanulság/valódi érték nincs mögötte, a videós/influencer/celeb részéről meg csak is szinte a magamutogatás megy, semmi értékátadás? Én főleg a nézőket/rajongókat nem értem, miért jó ezeket a „tartalmakat“ nézni? Nincs itt olyan, aki egyetért velem?

2020. aug. 16. 03:24
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem énn döntöm el, csak ez az én álláspontom.
2020. aug. 16. 07:05
 22/35 A kérdező kommentje:
*én
2020. aug. 16. 07:06
 23/35 anonim ***** válasza:
28%

Sokan szeretnek/szeretnének ÁLOMVILÁGBAN élni - ezek a MESTERSÉGES INTELLIGENCIA által létrehozott kivetülések hivatottak betölteni ezt az űrt/hiányérzetet.


Felébredni pedig senki sem szeret a mai világban. Hát inkább álmodunk tovább, mert az a könnyebbik "út" - nem így van?


Ui: főként a gyerekek, a tizen- és huszonévesek MÉG ÉRETLEN VILÁGKÉPÉT próbálják meg ellehetetleníteni - Neked adok igazat Kérdező!

2020. aug. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
23%

Kivétel persze az a videó, amelyik IGAZ VAGY VALAMILYEN SZEMPONTBÓL TANULSÁGOS történeten alapul.


Ide sorolandók a dokumentumfilmek, vagy MEGTÖRTÉNT ESETEKEN alapuló feldolgozások.

2020. aug. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%

az is durva, hogy valaszadok eleg nagy resze konkretan hulyenek nezi a kerdezot a kerdese miatt. Sajnos a tarsadalom elegge ektorzult hazamegy a nép a 8 -12 ora melobol es otthon porgeti a facebbokot meg az instat...elgondolkoztatok mar rajta mennyi idotoket cseszitek el ezzel? en is sokat elcsesztem. Aztan toroltem nagam facerol, sokkal jobban is erzem magam azota. Vajon milyen informaciok kellenek neked onnan amire tenyleg szukseged van...?

Messengert tartsd meg az egy jo cucc kommunikalni haverokkal de annal is vannak nar jobbak...


Kerdesre valaszolva: nagyok sok ember él egy sajat maganak eltorzitott vilagba, politikailag es minden masjogy is csak bizonyos dokgokat fogad el, erzelmei vezerlik..sajat magaval szemben is...egoistak, meg ha ki sem mondjak de facen kirajzokodik ez...imadjak magukat, azt hiszik tobbek mint barki mas, barhol is voltak eddig, barmit csinaltak...lehet most jott ki fosulirol de mar akkora arca hogy nem fer be az ajton..nem. csak fosuli..munkahely...sokkal kevesebb az empatikus ember, aki teged meghallgat, es arra valaszol, probalja felvenni a gondolkodasmodod es abban a keretben valaszolni...mindrnki cdak sajat baromsagait szajkozza...ezt eszrevettek?? de egyebkent tudom hogy ez a meno..

Plusz nagyon keves a kokemeny, szaraz logika menten gondolkodo ember aki az elet mindenteren a logika alapjan gondolkozna....

nagyon keves...figyeljetek meg mekkora baromsagokat beszelnek egy boltba, orvosnal az emberek...nephulyites megy..

ezerpeldat lehet mondani latni...

2020. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#24 Így van. (Szerintem is).
2020. aug. 16. 10:06
 27/35 anonim ***** válasza:
13%

25, mert tényleg hülye.

Miért kellene bárkinek indokolni, mit miért tesz?

2020. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
#25 Jó tudni, hogy vannak olyan emberek akik hasonlóan gondolkoznak :) Nyilván én sem szólhatok bele, meg senki más nem szólhat bele más ember gondolkodásába/nézőpontjába, csak jó lenne ha az emberek kilépnének egy kicsit a mindennapjukból, és elgondolkodnának azon, például mi az élet értelme, miért csinálják (pl. dolgozzák) azt amit igazából nem is szeretnek csinálni (Tisztelet a Kivételnek).
2020. aug. 16. 10:20
 29/35 A kérdező kommentje:

#27 Kedves 27. válaszoló úr/hölgy!

Lennél szíves kifejteni, hogy miért gondolod azt, hogy én „hülye“ vagyok?

(Oké tudom, néhol nem teljesen úgy fogalmaztam, ahogy kellene, de azért remélem hogy érthető vagyok).

2020. aug. 16. 10:31
 30/35 A kérdező kommentje:

#27 Egyébként kérdésedre a válasz: Szeretnék belelátni más emberek ágyába, gondolkodásába.

(Rövid kérdésre rövid válasz).

2020. aug. 16. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!