Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember aki tényleg...

Van olyan ember aki tényleg nem törődik mások véleményével és egyedül csak magának akar megfelelni?

Figyelt kérdés

Úgy értettem nem szeretne szándékosan sokaknak nagyon szimpatikus lenni, nem törődik vele ha valaki nem kedveli, ha valaki kibeszéli. Nem érdekli más véleménye az életével kapcsolatban, maximum pár családtag vagy nagyon hozzá közel álló személy véleményét fontolja meg?

Nem akar senkinek megfelelni, nem magamutogató, nem törődik a negatív véleményekkel amik érik. Semmit nem azért tesz, hogy attól valakinek szimpatikusabb legyen.

Elégedett önmagával minden téren annyira, hogy gondolkodás nélkül bármilyen helyzetben önmagát tudja/ akarja adni.?


Kérdésem leginkább azért tettem fel mert kíváncsi vagyok valójában létezik-e ilyen személy. Én is ilyenné szeretnék válni, csak nem tudom mennyire érné meg minden helyzetben..


Ha te ilyennek tartod magad akkor az a kérdésem lenne hogyan tudtál teljesen ilyenné válni? Megéri?


20L



2018. aug. 6. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen van.én pl nem sokat foglalkozom az embekkel.mindenki azt kapja amit ad
2018. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Van.
2018. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Van. Bár nem én vagyok az :D

De van ilyen ismerősöm. Irigylem is időnként.

Ilyenné nem lehet csak úgy válni.

Ilyennek születni kell.

2018. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Persze, megéri, ennek hatására kevesebb, de minőségükben magasabb rendű ember vesz körül, nagyon jellemesek.


Úgy váltam ilyenné, hogy keresztül mentem egyfajta metamorfózison.


Mikor a negatív viselkedésmintáim már tarthatatlanná váltak, és életveszélyes helyzeteket okoztam velük magamnak, akkor választanom kellett, hogy meghalok, vagy élek.Azt választottam, hogy élni akarok.Sokat foglalkoztam, és foglalkozom is pszichológiával, önismerettel.Kemény munka volt, rengeteg lemondással járt, cserébe óriási tudás, és gazdagabb jellem járt.

2018. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
31%

Az első válaszolónak üzenem, hogy a kommentedet jelentettem! Bocsika.


Kérdező. Bár Én is még csak tanulom, hogy ne foglalkozzak az emberek véleményével, de nagyon nehéz. Kövér 18 éves fiúként kisebbségi komplexussal, nagyon nehéz nem észrevenni, ha az utcán megbámulnak, összesúgnak a hátam mögött vagy kinevetnek. De mindig arra gondolok, hogy a magyar nép nem méltó arra, hogy felbosszantsam magam rajtuk. Hiszen ezerszer jobb vagyok mindegyiknél, semmit nem tudnak a múltamról és nem méltóak arra sem, hogy egy levegőt szívjanak velem.

Alapvetően nagyon lenézem a magyar népet és semmiképp sem érdekel a véleménye főleg a fiatal tinilányoknak és tinifiúknak, akik kényszer betegségben szenvednek.


Kényszer betegség a mániás edzőterembe járkálás, a fogyókúrázás, a szoláriumba mászkálás, diétázás, az utcán való tömeges vonulás stb stb. Szóval remélem hamarosan eljutok arra a szintre, hogy semmi ilyen nem fog érdekelni. Ülök pl a buszmegállóban, az autósok is bámulnak Én meg szépeket grimaszolok nekik. Vágom a lenéző, flegma fejeket és ezzel mindent elmondok a velem szembejövő ,,embereknek", hogy mit gondolok róluk. Szavak nélkül!

2018. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
100%-ban ezt megcsinálni nem lehet,mert akár tetszik akár nem,mindenki ennek a világnak,társadalomnak a része/rabja valamilyen formában.Ismerek olyan embert,akire eléggé illenek az általad írt jellemvonások,elismerem és irigylem is a bátorságát,tudását.
2018. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!