Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok mindenkinél felsőbb...

Az angolok mindenkinél felsőbbrendűnek képzelik magukat?

Figyelt kérdés
És nem csak egy tudós, tanár, politikus (bár ezt sem érteném meg) hanem a legalja munkás is?
2020. aug. 17. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Észrevettem néhánynál én is. Sajnos rossz tapasztalatom volt velük. Nem tudom miért, de valóban fellengzősek. Persze biztos nem mindegyik, de ez lehet valami angol vonás. A magyarokról is mondanak pár dolgot, azok se túl pozitívak és persze nem mindenkire igazak.
2020. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

"A magyarokról is mondanak pár dolgot, azok se túl pozitívak"


Sajnos sok esetben teljesen jogosan.

2020. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Van jopar angol, aki igen.

Nyilvan van alapja a legtobb sztereotipianak.


Mi magyarok pl. sokszor agresszivek es aggodalmasak vagyunk.

Plusz szeretjuk a kiskapukat. 🤣😊

De sokan nagyon kemenyen dolgoznak es altalanossagban szeretik a magyar munkaerot. Sokaktol hallottam es nekem is mondtak angolok: lazabban dolgozz, nem kell megszakadni, relax van. 😇

2020. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán. Jó pár éve élek az UK területén, de maximum annyi mondható el hogy itt is vannak ilyen emberek, mint mindenhol máshol. Mint Magyarországon is. Az nem, hogy ez valami általános igazság lenne.
2020. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
El tudom képzelni, hogy néhányuknak elege van a bevándorlókból. De ez nem azért van, mert ők felsőbbrendűnek éreznék magukat.
2020. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5


Micsoda? nem szeretik a jó munkaerőt? Mert miattuk nekik is fejlebb kell kapcsolni?


Meg: Fuc'in foreigners taking our jobs! aka UKIP

2020. aug. 17. 22:36
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
A bevándorló nem a jó munkaerő szinonimája...
2020. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7


Ez esetben akár lehetne is, akiket én ismerek azok keményen dolgoznak.


Meg angol cégek keresik is a külföldieket, mert más erőbedobással dolgoznak mint az angolok.


Ugyanakkor nem egy fodrásszal beszéltem aki elmondta, hogy alkalmazna még újabb fodrászokat, de angolok kizárva!


Akkor mi a baj a bevándorlókkal?

2020. aug. 17. 22:42
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is ismerek jól dolgozó briteket és külföldieket is, ahogy brit és külföldi link alakokat is. Ennek semmi köze a nemzetiséghez.
2020. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9


Az arányoknál lesz a kutya elásva! Arányaiban több külföldi munkavállaló dolgozik keményen mint hazai angol.

2020. aug. 17. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!