Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dolgozik ennyi paraszt...

Miért dolgozik ennyi paraszt az építkezéseken?

Figyelt kérdés
Ha van valahol egy építkezés, nem lehet elmenni úgy, hogy nem ordibáljanak, fütyüljenek. Az sem segít, ha átmegyek a túloldalra. De komolyan, mi értelme van ennek? Mégis mit várnak ettől a viselkedéstől? Egyáltalán valakinek tetszik ez?
2020. aug. 18. 09:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére ide is megérkeztek a szabadnapos parasztok. 8-as, engem meg a te erőlködésed nem zavar :)
2020. aug. 18. 10:34
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Jó nagy a szád kérdező,szólj vissza nekik ha zavar.Bár szerintem inkább élvezed.
2020. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Mert teglat pakolni, maltert keverni, vodrot cipelni altalaban nem a legokosabb, legmuveltebb embereket veszik fel, hanem azt aki annyi penzert is elvallalja. Na, az meg ilyen. 8 altalanosa talan megvan, irni-olvasni annyira tud hogy telefonon facebookozni meg sms-t irni tudjon, es kesz. Az elete tobbi reszet a melo, a zabalas/pialas meg a p*na(rol pofazas) teszi ki.
2020. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

A szövegkörnyezetből érteni hogy miért írtad hogy "paraszt" de akkor is egy bizonyos normális réteget megsértesz ezzel a szóhasználattal...írhattál volna tuskó-gyökér-bunkót vagy más kifejezést is.


Gondolom nő vagy,nekem sose szólogattak be.

1-2 alkalom volt hogy beszóltak atléta miatt "biztos fujtató porokat szecc bástya".


Nyilván dolgoznak normális emberek is egy építkezésen,de valóban sok a beszólogató ember.


Röviden:

-semmi értelme nincs

-azt várják hogy megállj nekik (ha nő vagy) ha férfi akkor pedig azt hogy balhézz

-senkinek

2020. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

Zuhanyzás után legközelebb ruhában indulj el otthonról:DDD

10 év múlva meg egy füttynek is örülnél, amikor térded veri melled:DDD


Aztán a távolról jött "menekülteknek" minden újdonság:


https://www.youtube.com/watch?v=U8l3gBGVgWI

2020. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy látod, kérdező, nem csak az építkezéseken sok a sudribunkó őstulok, hanem itt is. Gondolom ugyanúgy büszkék magukra, hogy egy csajjal kötözködhetnek. Persze nekik is csak az interneten nagy a pofikájuk. 😏
2020. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

Orvos vagyok paraszt családból származom. Eszméletlenül nagy bunkóság parasztozni, azt a kaját amit megeszel egy paraszt termeli meg valahol. Egyébként nem kevés tudást igénylő szakma, amivel baromi jól lehet keresni.


Akikre te gondolsz azok nem parasztok, hanem tipikus tanulatlan prolik.

2020. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Orvos vagyok..."

Persze mackó, mi más lennél.

2020. aug. 18. 18:53
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
Én nem szoktam hazudni. Te ezek szerint igen, kérdező.
2020. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

16


A "nagy pofa" itt arcoskodik közben:DDD

2020. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!