Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyenlem magam vagy félek...

Szégyenlem magam vagy félek az emberektől. Nem tudok normálisan kommunikálni. Hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Nos, mikor egy idegen emberrel, vagy egy olyan embert kit nem ismerek annyira, elég nehezen tudok vele beszélgetni. A hangszinem elváltozik (sokkal vékonyabb lesz) és akadozva beszélek hozzá. Egy ilyen beszélgetés után és előbb eléggé szégyenlem magam, elég csúnya vagyok a saját szememben. Barátaimmal, családtagjaimmal normálisan tudok beszélgetni.

Tapasztalatokat is szívesen meghallgatok. Köszönöm előre is a segítséget.



2020. aug. 18. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj bátran. Valahol beszélhetnénk,és segítek,amennyiben képes vagy segítséget elfogadni. :)

Viber/Whatsapp v valami?

2020. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam ugyan ez :(
2020. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is sokszor így vagyok vele. Nehezen ismerkedem meg új emberekkel, de ha mondjuk 4-en vagyunk egy társaságban akikből csak 1 valakit nem ismerek akkor viszonylag könnyen eltudok vele beszélgetni.
2020. aug. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod utolsó, nálam is így van.
2020. aug. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!