Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mások szerint is rossz...

Ez mások szerint is rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés

Az a "problémám", hogy észrevettem magamon, hogy nem normálisan kommunikálok másokkal, valamit kicsit mindig túltolok, átlépek egy határt.

Konkrétabban arra gondolok, mikor beszélek egy idegennel mondjuk itt GYK-n, de igazából élőben is, akkor én tényleg kíváncsi vagyok rá, egyből meg akarok tudni róla mindent, mert már az elején érdekesnek tartom és várom, hogy megoszthassuk egymással a nagyon epic személyiségünket és öribarik legyünk. Igazából tényleg ez játszódik le a fejemben, szeretek közel kerülni másokhoz, meglátni bennük az értéket és örülök, ha ők is meglátják bennem, és erre én úgy látom mindenkinek esélyt adok az elején.

Viszont lehet, hogy ez túl sokkolóan hat az embereknek? Írok egy példát:

Rám ír valaki, hogy szimpatikus vagyok neki a válasz/kérdés alapján és szívesen barátkozna.

Visszaírok, hogy persze, benne vagyok, írjon magáról valamit.

Ír mondjuk 2 sort, majd kérdez valamit rólam is.

Én meg erre visszaírok egy 15 soros üzenetet, ő pedig vagy nem ír vissza, vagy megint visszaír mondjuk 4 sort, én meg ekkor 30-at, és akkor már 90%-ban nem írnak vissza. :D

Meg azt is észrevettem, hogy nem szeretem betartani a határokat(?), akár első pillanatoktól szoktam olyat kérdezni, amit nem szokás általában.


Nem tervezek egyébként változni, mert amiatt, hogy ilyen vagyok rengeteg számomra értékes emberrel kerültünk közel egymáshoz, csak érdekelne, hogy az emberek hány százaléka tartja ezt furának/tolakodónak/taszítónak innen.



2020. aug. 12. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Képzeld mennyit írnának vissza neked, ha leírnád milyen vagy valójában a másolat mögött:D No azt igen megnézném:D
2020. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Az emberek többsége nem bírja, ha valaki tolakodó, és nem tudja, hogy hol a helye.
2020. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudok ilyet én is. Azért csinálom, mert szeretek barátkozni, közvetlen vagyok , de nem szándékos. Egyszerűen így alakul. Valaki vevő rá, aki hasonló mint én, valaki meg nem. Aki nem válaszol azt letojom.
2020. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejonne, mert magamtol eleinte nem tudok sokat beszelni, de ha valaki sokat beszel, arra tudok reagalni, a barataim nagy resze emiatt extrovertalt, veluk szivesebben baratkozom, mert hamar megvan a kozos hang. Hiaba vagyok en inkabb introvertalt, egy masik introvertalt emberrel altalaban nyogvenyelosen indul a kommunikacio. Mondjuk itt gyakorin nem lenne turelmem regenyekre reagalni szerintem, regen tobbet logtam itt, de mostmar egy ilyen nagyon hosszu uzenetre nem biztos, hogy mindig lenne idom / kedvem reagalni.
2020. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4essel. Bár írásban úgymond megered a nyelvem, és kb 5 perce írtam vissza valakinek egy regényt, aki azt hiszem vagy 5 sort írt, na mindeeeegy

Nincs is értelme változni, hiszen úgy csak elnyomnád a valódi éned, aztán csak te éreznéd magad szarul, hogy olyannak adod ki magad, aki nem is vagy. Mindenesetre önszűrőjük van azoknak, akik nem írnak vissza, vagy fáradtak ahhoz, hogy elolvassanak egy hosszabb üzenetet/kérdést/választ. Legalább feleslegesen nem szedsz össze hozzád nem "passzoló" embereket.

2020. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!