Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Táplálsz érzelmeket valami...

Táplálsz érzelmeket valami olyan iránt, ami a leggöbb embernek közömbös?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami a legtöbb embernek közömbös?
2020. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Például?
2020. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, idealista vagyok. Szeretnék mindenkit megmenteni a világot jobbá tenni. Nagyon nehéz lelki állapot.
2020. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én például sokszor szeretetet érzek tárgyak iránt. Szomorú leszek, ha valami bajuk esik, vagy eltűnnek és nem csak azért, mert akkor nem tudom használni őket. Olyasmi, mi t az empátia, csak élettelen dolgok felé.
2020. aug. 19. 09:38
 5/10 anonim ***** válasza:
De jó! Tetszik amit leírtál, gondolom emlékek fűznek a tárgyakhoz. :)
2020. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromba a ruhaimmal voltam igy, nem szerettem ha kidobjak oket megha nem is akartam viselni mar.
2020. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Így már érthető, hogy mire gondolsz. Igen, én is hasonló vagyok, sok emlék fűz gyerekkori tárgyakhoz.


De ha azt nézzük, sok embernek egy naplemente is teljesen közömbös, én mégis nagyon szeretem nézni, és elgyönyörködöm a látványban, akárcsak a napfelkeltében.

2020. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyelvekkel vagyok így, különösen a magyarral (ami egyébként nem az anyanyelvem). Szerintem erősebb érzelmeket tapasztaltam már a magyar nyelv iránt, mint bármilyen ember iránt. Nem tudom miért van így, de nem panaszkodom mert izgalmas tőle az életem, mivel egy mindennapi beszélgetés, érdekes kifejezés vagy akár sulis feladat is nagy örömet hozhat nekem.
2020. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan tárgyak, amik emlékek is egyben. Pl. olyan plüss szerű játék, ami már óvodás koromban is meg volt. Pedig túl vagyok a 40-en. Nem tudnék tőle megválni. Nyilván már nem játszom vele :D De akkor is őrzöm.
2020. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy igen, néhány ember iránt. Ma ez már eltűnt.
2020. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!