Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elfojtott érzelmeket le...

Az elfojtott érzelmeket le lehet vezetni intenzív testmozgással? Saját testsúlyos és súlyzós edzésről van szó.

Figyelt kérdés
Ahogy a sírás, úgy az edzés is képes rendbetenni a "belső kémiát"?

2020. márc. 31. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Elfolytani ideiglenesen el lehet, de megoldani nem fogja a problémáidat, ha nem csak egy kis gőzkiengedés kell. Ha gyökeredző a gond, maximum egy mellékes (és annak jó) segítség lehet.
2020. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*j
2020. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld
2020. ápr. 1. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyne. Ez nem elnyomás, ez az érzelem kiváltotta feszültség leadása. A sírás is arra szolgál és az edzés is jó erre.


Engem életem legstresszesebb és legszomorúbb időszakában az edzés mentett meg. Egy külön világba zuhantam közben, ami egyrészt hagyott gondolkodni magamban, másrészt gondolkodás közben minden feszültséget egyből levezetett és jobban tudtam utána aludni. Illetve "kiürültem" és a nap többi részében nem maradt meg bennem egy negatív érzés sem olyan intenzíven.

2020. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!