Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el a magasságo...

Hogyan fogadjam el a magasságom?18L

Figyelt kérdés

152 cm magas vagyok, és gyűlölöm. inkább mostanában kezdett el nagyon zavarni, hogy már nőies az alakom és én sem öltözöm gyerekesen, az összkép mégis torz, és fiatalabbnak néznek jóval. oké, 25-30éves koromban előnyömre lesz talán, de most nem valami vicces, hogy 14nek néznek.

csomó ruha nem is áll jól emiatt, amiket pedig nagyon szívesen hordanék. utálom, hogy ekkora vagyok.


2020. aug. 20. 15:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
44 kg vagyok
2020. aug. 20. 15:59
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Magas sarkú cipőket szoktál hordani? Az esetleg segíthet valamelyest.
2020. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Ez inkább cuki, mint gáz. Te lehetsz a legcukibb az osztályban. :)))
2020. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem szoktam, annyira nem a stílusom és kényelmetlennek találom őket :(
2020. aug. 20. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, nagyon sokan nincsenek megelégedve a magasságukkal (engem is beleértve)..sajnos nem tudsz rajta változtatni max magassarkút veszel fel és az azon kívül hogy magasít nőiesebb alakot ad vagy elfogadod. Próbáld meg a jó oldalát nézni: társkeresésnél nem kell aggódnod, hogy az összes pasi magasabb, jobban el tudsz vegyülni a tömegben, és sokkal többen vannak akik olyan alacsonyak mint te mint pl akik lányként 180centik. Én bármit megadnék, hogy cseréljek veled..a velem egykorúak mind 20centivel kisebbek nálam és érzem, hogyha bemegyek valahova nem bírnak az emberek nem észrevenni (ami nagyon zavaró tud lenni), imádom a magassarkúkat de nem hordható mert még jobban feszengek tőlük és még a tartási is rossz mert próbálom magam összezsugorítani és görnyedek .-. Szóval ez ilyen. Változtatni nem tudunk rajta, meg kell próbálni megbirkózni vele 24/L 176cm :|
2020. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Most divatosak ezek a holdjárú jellegű magasított talpú cipők, esetleg azt tudom ajánlani. Nézd ez a magasság adott, próbáld meg a jó oldalát nézni: majdnem minden pasi magasabb nálad. Te még mindig fel tudsz venni egy magassarkút, egy magas csaj mit csináljon, vágjon le a lábából egy darabot? Amúgy meg az emberek általában szeretik a pici nőket, segítőkészebbek velük. De végső soron magadnak kell elfogadnod ezt a helyzetet.
2020. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eddig senkinek nem tetszettél?
2020. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
nekem pont hogy az alacsonyabb lányok tetszenek. ne kinozd magad szerintem ilyen gondolatokkal. biztos vagyok benne, hogy csomó srác van úgy ezzel mint én
2020. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

44 kilóval elég vékonyka lehetsz, ha formás akarsz lenni, hízz (na ne 20 kg-ot), edzz. Ennyit tehetsz, a magasságodon és az arcodon nem tudsz változtatni. Utóbbi egyébként sem magasság függvénye, ha valakinek gyerekarca van, pláne vékony is, akkor 180 centivel is fiatalabbnak fogják nézni, ha meg felnőttesek a vonásai, “asszonyos” az alakja, akkor alacsonyan sem fogják azt gondolni, hogy gyerek.

A sminkelést, azon belül az erős (de neon, pink vagy fekete) rúzsokat és a pirosítót tudom még ajánlani, én úgy vettem észre, hogy segít.

Öltözködhetsz komolyabban, nőies szoknyák, egyszerű, de szép blúzok, minta nélküli felsők, elegánsabb táskák (nem hátizsák, tornazsák). Szerintem a sötétebb színek is öregítenek.

Cipőből hanyagold a torna, edzőcipőt, hordj szandált, bőrcipőt, mokaszint, télen csizmát. Mondanám, hogy magassarkú, mert az is felnőttes, de ha nem szereted, nem muszáj, mert nem megbántani akarlak, de te egy 12 cm-esben is alacsony maradsz (én is egyébként:)). De ez nem baj, nem valami szégyellnivaló dolog.

2020. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom!!;)
2020. aug. 22. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!