Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemétség lemondani egy...

Szemétség lemondani egy programot az esedékes nap reggelén?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a családdal, hogy megyünk strandolni ma, de nekem nincs kedvem menni, szóval mondtam, hogy nem megyek, meg tegnap este is említettem már, hogy reggel eldől. Azt kiakadtak ezen így reggel.

2020. aug. 21. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a strandolás nem ultra nagy program. Hát,inkább reggel mondjad,mint indulás előtt 5 perce
2020. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Az általad említett indok miatt - felelőtlenség.

Azt hittem, hogy vakbélgyulladásod lett, agyvérzést kaptál, elhalálozott valakid stb. Ezek elfogadható indokok, de a tiedet nem fogadnám el. Fogadjunk, hogy már akkor eldöntötted, hogy nem mész, amikor legelőször meghallottad a család tervét!

2020. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen. Minimum előző nap este illik.
2020. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, jól mondja a 3-as. Ha nincs valós indok (betegség, stb), akkor kitolás a többiekkel, akik együtt szerettek volna lenni pl.: veled is.
2020. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amit tudni kell rólam, hogy nagyon ingadozik a hangulatom, egyik nap még tökre érdekel valami, másnap már nem. És ha valamit nem akarok csinálni, akkor csak elrnotom a többiek napját vele.
2020. aug. 21. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a múltkor utána mondtam le. Néztek is nagyot
2021. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!