Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van felháborodva a...

Miért van felháborodva a másik fél amikor sok tűrés után azt mondom elég volt , ezután minden szart, bunkóságot, szemétséget vissza adok amit te adtál nekem?

Figyelt kérdés

Főleg munkahelyen voltak ilyen tapasztalataim.

Alapvetően egy udvarias, türelmes ember vagyok, viszont nem szeretem mikor ezzel vissza élnek.

Nagyon sokan vissza akarnak élni ezzel.


Egy ideig tűrők , aztán .. robbanok.


Na és olyankor minden olyat vissza szoktam adni a másiknak amit ő adott nekem.


Ilyenkor hatalmas felháborodás szokott lenni, mondván én mekkora szemét vagyok.


Vissza szoktam kérdezni, hogy te nem voltál az mikor te voltál velem ilyen??


És ezt a részt már nem akarják meghallani.


Többnyire nőkkel volt ilyen tapasztalatom, de nem csak velük.

Mind a két nemben vannak ilyen emberek.


Ők azt hiszik megtehetik, de ha velük teszi valaki ugyan ezt fel vannak háborodva.


Ismersz ilyet?


2020. aug. 4. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen típus vagyok, hogy tűröm aztán robbanok egy pont után, de mindig bennem van, hogy mi van ha túlléptem egy határt. Azért ez sem a legjobb reakciós stratégia a problémákra és visszaüthet rád.
2020. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első szemétséget azonnal vissza kell adni s nem lesz további!

A következő esetben már átgondolja, ennyire egyszerű...

2020. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es tudom, de alapvetően egy nyugodt, udvarias , türelmes ember vagyok viszont amikor valaki átlépi a határt egy idő után, na akkor elő jön belőlem az agresszió és nem érdekel mennyire bántom meg, hogy esik neki onnantól kezdve.


Csak az a furcsa nekem általában a másik fél nem érzi úgy, hogy nem kellett volna úgy viselkednie és akkor nem jutottunk volna el idáig.


Általában azt gondolja, hogy amit ő csinált az semmiség, de én mekkora szemét voltam..

2020. aug. 4. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

3

A határt az első alkalommal átlépik...milyen időről írsz...

Gyűjtöd a szadizást vagy mi???


Az első alkalomnál, ha úgy véled genya volt, akkor tedd szóvá.

Minek fordítod oda másik orcád, ahogy mondják..., de mint írtam akár viszonozhatod is, érezze a "kedvességet".

2020. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert hozzaszoktak, hogy te vagy a labtorlo, akin kielhetik a frusztraciot, aztan amikor belenyomod a kepukbe a sajat faszkodasodat, akkor persze mar nem tetszik nekik, hogy te, mint egy labtorlo (mar bocs, de erted) faszkodik veluk.
2020. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!