Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes egy csaj letiltani...

Képes egy csaj letiltani azért, mert nem tetszett neki ahogy becéztem?

Figyelt kérdés

Volt ez a csaj, akire egyszer ráírtam. Akkor tök jót beszéltünk, küldött magáról képeket (nem meztelent), tök jófej volt. Pár hónappal később írt szülinapomra, és visszaírtam neki hogy "köszi Melike". Majd olyan pár hétre rá észrevettem, hogy letiltott. Mai napig nem tudom hova tenni miért. Nem tetszett neki ez a becézés? De képes lenne valaki ennyiért letiltani mást? Vagy talán azért, mert többé nem írtam neki?

Csajok, ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 21. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint igen. :) Én már kevesebbért is tiltok le emberkéket. Akik téríteni, politizálni akarnak pl. Vagy csak olyan kedvem van. A fb ismerettség nem vérszerződés. :)
2020. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Képes. Lehet menstruál, vagy épp férfifóbiás korszakában van, de ez nem zárja ki, hogy rádírjon 5 nap múlva, hogy randizni akar...aztán 10 nap múlva letilt megint, mert kezdődik elölről.
2020. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Kevesebbért is, haver. Mert csak és kész. De inkább arra tippelnék, hogy bepasizott.
2020. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Én mondjuk akkor szoktam ha drágámnak, aranyomnak vagy valami hasonló f4szságnak hívnak. Lehet őt meg ez húzta fel.

Egy ismerősöm pl nagyon ideges lesz ha Gerinek, Gerikének hívják.

2020. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az hogy jól elbeszélgettek majd utána nem keresed majd ő keres majd utána megint nem keresed nem elég ok arra hogy letíltson?
2020. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem csak akkor tiltanak le, ha bepasiznak, és ilyenkor a pasinak be kell mutatni, hogy igen, jókislány lesz az illető, nem fog másokkal irogatni.
2020. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
A nők az érzéseik mentén (ít-)élnek, kérdező. Valljuk be, nem is rosszul. Ne várj tőlük logikus magyarázatot valamely tettükre. Nem is tartoznak magyarázattal.
2020. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Néha csinál ilyen csodákat a Facebook, valószínű rendszerhiba következménye a tiltás. Jártam már úgy, hogy azt vettem észre, hogy az ismerőseim elkezdenek visszavenni, pedig nem is töröltük le egymást. Máskor meg a fotók nem mennek át csetben, vagy egyáltalán nem lehet képet feltölteni albumba, csak sokadik próbálkozásra. Máskor meg két hétig folyton bejelzi ugyanazt, akárhányszor nézem meg...és még sorolhatnám...amiket negatívumként tapasztaltam eddig.
2020. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is volt akit le tiltottam nem tetszett a stílusa. De én nem leveztem olyannal hetekig se 2 levél után megkértem hadjon békén és meg írtam mi nem tetszik és jött a 3-4-dik levél és jött a letális ha nem értett a szóból letiltottam.
2020. aug. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5: azzal, hogy felköszöntött nem "keresett". Miért kellett volna keresnem? Én akkoriban nem akartam tőle semmit. Most is csak azért gondolok rá, mert idegesít a tíltás.

Ha egy csajra random ráír valaki, majd többé nem ír, akkor az a logikus választás, hogy letíltja? Nekem valahogy nincs értelme :S

2020. aug. 25. 09:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!