Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes egy csaj letiltani...

Képes egy csaj letiltani azért, mert nem tetszett neki ahogy becéztem?

Figyelt kérdés

Volt ez a csaj, akire egyszer ráírtam. Akkor tök jót beszéltünk, küldött magáról képeket (nem meztelent), tök jófej volt. Pár hónappal később írt szülinapomra, és visszaírtam neki hogy "köszi Melike". Majd olyan pár hétre rá észrevettem, hogy letiltott. Mai napig nem tudom hova tenni miért. Nem tetszett neki ez a becézés? De képes lenne valaki ennyiért letiltani mást? Vagy talán azért, mert többé nem írtam neki?

Csajok, ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 21. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10


Nyilván az egész napja arra megy el, hogy tök random embereket köszöntsön fel mert épp szülinapjuk vagy névnapjuk van. Ha valaki felköszönt akkor az azt jelenti, hogy érdekled valamilyen szinten. Mivel te pasi vagy ő meg nő így logikus azt feltételezni, hogy akart tőled valamit amire te nem voltál vevő. Ez meg sérti az önérzetét, pont úgy ahogy a tiedet az sérti hogy letiltott.

2020. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van :(
2020. aug. 25. 16:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!