Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Európában 100 éven belül a...

Európában 100 éven belül a fehérek lesznek kisebbségben?

Figyelt kérdés
Főleg nyugat-európában belül, meg bizonyos kelet-európai országokban, ahol sok kisebbség él.

2020. aug. 21. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Demográfialilag szemlélve - feltételezve, hogy az eddigi szaporodási számok stagnálnak - 100 év múlva még nem.


Kiváltképp nem, ha azt is beleveszed a képletbe, hogy "félvérek" is születnek, illetve a másod- és harmadgenerációs migránsok szokásai asszimilálódnak, tehát a szaporulat csökken.


Nagyvárosokban egyébként inkább előfordulhat.

2020. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Ez egy érdekes kérdés, mert ide az egyre melegebb időjárást is számításba kell venni.

Én pl fehérbőrű vagyok teljesen, de ahogy telnek az évek, egyre inkább alakul ki egy alap barnaságom. Pedig csak évente kétszer járok nyaralni tengerpartra és kenem magam naptejjel, de mégis barnább vagyok.

Szóval több lesz a barna bőrű ember mindenképp, de 100 év nem annyira sok idő, még mindig a fehéresebb bőrszín lesz több.

2020. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

mindeféle rasszizmus nélkül a félvér már nem lesz fehér, még arab - fehér félvér se, akkor egy fekete - fehér félvérről ne is beszéjünk.


Pl rengeteg afro amerikai félvér, megnézed a színüket azért nem olyanok, mint egy ténylegesen afrikából származó ember. De mégse tekintjük őket félvérnek.


cigányoknál pl nem csökkenttek a szaporodási számok, 50 év alatt megduplázódott a számuk.

2020. aug. 21. 15:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
100 év múlva nem leszünk itt, minek ezen görcsölni?
2020. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
szerintem már 30-40 év múlva is megtapasztaljuk a dolgokat, Tekitnve hogy mr most is lehet azért érezni az elnyomást
2020. aug. 21. 15:52
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
És?
2020. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
és majd meglátod, megtapasztalod milyen lesz sharia törvénye alatt élni :3
2020. aug. 21. 15:57
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen "elnyomást" nem tapasztalok, pedig napi szinten mozgok Bécsben, annál multikulturálisabb város pedig nincs a régiónkban.
2020. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
akkor látogass el svédországba, dániába, belgiumba, hollandiába, de láttam már jópár videót kedves új osztrákokról is, ahogy fenyítik az őslakókat :)
2020. aug. 21. 16:10
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Belgiumba és hollandiába rendszeresen járok, nem "videókon látom" Európát.

Bécsben pedig vállalkozom, így napi szinten mozgok ott. Ugyanolyan auslander vagyok, mint ők, hidd el, alapesetben nem sokkal jobb a hírünk.

2020. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!