Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen helyzetben más is...

Ilyen helyzetben más is visszaszólt volna?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltunk a családdal. 20 éves lány vagyok, velem volt a barátom is. Apámat át akarták vágni a pultnál, persze, hogy apám nem hagyta magát. Majd rendezte a félreértést és diszkréten elment. Én ott maradtam a pult előtt a barátommal. A hátunk mögött ült egy 40-45 év körül férfi a családjával meg valami haverokkal. Ha jól láttam iszogatott is. Csak azt hallottam, hogy apámról beszélt, megalázó megjegyzést tett rá amit a családja és a barátai hallottak. Meg persze mi. Én meg odamentem az asztalhoz, és elmagyaraztam neki mi történt meg mielőtt ilyen megjegyzeseket próbálna tenni. Senki nem szólt egy szot se. A férfi nem győzött bocsánatot kérni. Szerintetek? Ti ilyen esetben mit tettetek volna?
2020. aug. 22. 17:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Csak hebegett habogott, hogy nem tudtam, hogy együtt vannak. Nagyon felidegesített. Ocsmány módon tudatlanul apárol beszélt részegen..
2020. aug. 22. 17:39
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Még jó. En ilyenkor félhangosan fas2fejezek.
2020. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Jól tetted
2020. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Jól tetted. Èn màr kevesebbèrt is visszaszólok ès ahogy az egyik előző írta, f@szfejezek.
2020. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Én is azt csinálom ilyenkor mint a kettes. Csak még tovább tetőzöm belekeverve az édesanyja hogy létét meg a származását.
2020. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Szep volt👏 igy kell csinalni.
2020. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Én hangosan oda szóltam volna hogy "foglalkozz a saját dolgoddal buz1. Vagy gyere ide és mondd a szemünkbe"

Volt már ilyen velem is nem egyszer, vidéki strandon.

2020. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes, csak így tovább:).
2020. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon kemények itt egyesek, csak azt nem fogják fel, hogy ezzel maguk is lesüllyednek egy tulok szintjére.
2020. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, hogy a többiek csak ironizálnak-e vagy tényleg komolyan gondolják, mindenesetre szerintem hótfölösleges ilyeneken pörögni és belekeveredni. Mitől lett neked jobb? Annyira fontos volt, hogy egy random idegen előtt megvédd a becsületedet? Azt hiszed, miután elmentél nem folytatódott tovább a dolog, téged is belekeverve, hogy "kisp*csa létére még idejőtt szökdösni a qva"?

A bölcs ember nem áll senkivel (nemhogy idegennel!) perelni, és "megmondani a magamát" stílusban replikázni. Ezzel csak magadat teszed le vele egyszintre.

Mi értelme a maga-megmondásnak? Ő nem fog észhez térni, neked meg lesz... mennyi is? 2 másodperc saját magad által generált, senki által meg nem becsült dicsőséged? Annyira fontos? Hidd el, bölcsen az ilyen szemébe nézni és mosolyogni hosszú távon többet ér a lelki békédnek, mint a nonszensz perelés.

2020. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!