Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit választanál?

Mit választanál?

Figyelt kérdés

Te mit választanál?


- Az örök életet, melyben nem öregszel meg, de fenn kell valahogy tartanod magad, tanulnod, dolgoznod kell, és nincs szuper képességed, tehát ugyanúgy megsebesülhetsz, kórházba kerülhetsz, szenvedhetsz, de sosem halsz meg,

- vagy a már megszokott, "normális" életet, ahol megszületsz, tanulsz, dolgozol, majd nyugdíjba mész, hogy aztán örökre eltávozz az élők sorából.


És miért választanád?



2020. aug. 23. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Örök élet
A megszokott, "normális" élet
56 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez az örök élet kérdés azért érdekes, mert nem lesz örökké föld..akkor ha elpusztul a föld utána örökkévalóságig lebegsz? vagy mivel "megsérülhetsz" az oxigénhiány miatt újra és újra megfulladsz?
2020. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Örökké élni lehetetlen.

Képzeld csak el: hol férne el ennyi ember a Föld felületén? Hol tudnák megtermelni az élelmüket, hiszen még épületeket sem tudnának fenntartani, mert úgy élnének egymás mellett, mint csúcsidőben a városi buszon!

A virtuális öröklét létezik - egyes vallásokban, de ott sem a tested él, hanem a (kitapinthatatlan, dimenzió nélküli) lelked.

2020. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen... Bár lehet, hogy néhány száz év múlva az emberiség képes lesz más, lakható bolygókat benépesíteni.
2020. aug. 23. 19:45
 4/12 anonim válasza:
95%
Én személy szerint a normális életet választanám mert pl. hogyha halhatatlan lennék viszont találnék valakit akit szeretek de mivel ő nem él örökké ezért látnám meghalni és még az összes szerettem halálát is végig kellene néznem és egyedül maradnék ami viszont egy idő után őrjítő ha bele gondolsz.
2020. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy Isten teremtette-pont úgy.
2020. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Normális élet. Az örök élet iszonyatosan szomorú lenne. Meghalnának a gyerekeim, unokáim, mindnekim, de én még mindig élnék egyedül
2020. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne jó örökké élni. Példa erre az Adaline örök élete c. film. Én inkább annak örülnék, ha kicsit tovább élnénk, (gyakoribb lenne megélni a 100 évet) és többnyire egészségben töltenénk le az életünket.
2020. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Én az örök életet választanám. Szeretek élni és odafigyelek az egészségemre. Attól, hogy a jelenlegi szeretteim meghalnak, eltemetem őket, lesznek új barátok, szeretetteim. Persze, szülőkből csak kettő van, de egy normális életben is a gyerek temeti el a szüleit jobb esetben, és jó pár évtizedet le kell élni nélkülük mielőtt meghalunk és követjük a szüleinket.
2020. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Az örök életet választanám, mert jobb lenne nem úgy tanulni és szakmailag fejleszteni önmagam, hogy tudom, úgyis megdöglök legfeljebb pár évtizeden belül
2020. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Az 1.-nek nincs értelme, így marad a 2.
2020. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!