Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként önbizalmam hogy...

Férfiként önbizalmam hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Gimis koromban emlékszem hogy valami pofátlan és határtalan önbizalmam volt. Ha visszagondolok nem tudom mire fel, de a csajozásban jól jött.


Hosszú hajú, vékony és fura ruhákban járó kis alternatív arc voltam, ennek ellenére sok lánynak vonzó volt (ideig óráig).


De bármi történt az önbizalmam töretlen maradt. Emlékszem egyik lány mással jött össze utánam, egy kigyúrt nagydarab 100 kg+ os kidobóemberrel (aki főállásban kiképző őrmester volt a helyi laktanyában). :D


Egyik diszkóban odamentem hozzá, hogy "Hallom te szedted el a csajomat!"


(16 éves voltam, 55 kg !!!! A csávó a kisujjával megölhetett volna!!!!)


Persze nem történt semmi(szerencsémre), de mai fejemmel bele sem merek gondolni hogy volt ilyen önbizalmam!!!


Aztán minden eltűnt! A tanulásban már nem voltam ilyen menő, azthiszem ez rombolta le a menőséget és önbizalmat.


Ma 20 évvel később tényleg azért sem merek szólni ha elém állnak a sorban.



2020. aug. 24. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így történt?

- Hallom, te szedted el a csajomat.

- ÉÉÉS?

- Hát... csak szeretnék... sok boldogságot kívánni.

2020. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


:D

2020. aug. 24. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni azt a szitut, hogy esetleg a tinédzserkori (hormonális hatással spékelt) önbizalmad tulajdonképpen valamilyen kompenzáció volt és ezért lett felnőttkorodra a múlté. Pszichoterapeutával járj utána!
2020. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3


Olyasmire gondolsz, hogy az önbizalom ellentéte volt amit kompenzáltam?

2020. aug. 24. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmire. Nem kaptál elég figyelmet gyerekként a családodban, nem értettek meg, nem reagáltak megfelelően a szükségleteidre, ezért esetleg elkezdted láthatatlannak érezni magad, ám volt egy olyan terep, ahol te lehettél a Jani.
2020. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!