Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezhetnék önbizalmaz...

Hogyan szerezhetnék önbizalmaz és aktivizálódhatnék?

Figyelt kérdés

Mindenki jobban szereti azokat a lányokat, akik magabiztosak, beszédesek, de én egyik se vagyok az a baj.

Szeretnék megváltozni, de már fél éve észrevettem magamon, hogy idegen társaságban meg se szólalok, hiába próbálkozom. Hogyan változtassak?



2014. nov. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyere el velem egy randira :D
2014. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo problemam van. Neha meg egyaltalan nincs kedvem beszelni, de erdekel, amit mondanak nekem. 15/l
2014. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos te még túl fiatal vagy, úgyhogy téged nem hívhatlak randira második válaszoló :D
2014. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem bízol magadban, mert nem ismered magad! Ajánlanám, hogy írd le egy füzetbe azokat a dolgokat amelyeket:

-szeretsz magadban

-nem szeretsz magadban

-amilyen szeretnél lenni

Még nagyon fontos, hogy őszinte légy és a félelmeidet is tudatosítsd és próbáld legyőzni!

Soha ne hasonlítsd magad másokhoz, mert te egyedi és különleges vagy!

Egyébként a siker szokott még önbizalmat eredményezni! De ezt csak úgy árheted el, ha valamibe energiát fektetsz! Hány éves vagy?

2014. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!