Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerttek olyan nőt, akinek...

Ismerttek olyan nőt, akinek valami nagyon undoritó szokása van?

Figyelt kérdés
Kolléganőm azt állítja, nincsenek ilyen nők. Majd szeretném az orra alá dugni az itt érkezett válaszokat.
2020. aug. 25. 14:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Egy osztálytársamnak fertelmesen hosszú körmei voltak (nem mű), amikkel nem kezdett semmit azon kívül, hogy egész órán kopogott velük a padon. Belegondolok még most is rám tör a rosszullét. Meg amikor tollal kapargatta ki alóla a koszt.... Na inkább hagyjuk is!
2020. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Húgom itthon úgy tüsszent/köhög, hogy nem teszi a szája elé a kezét, csak köpködi szét a nagyvilágba a cuccot.

Nem konkrét személyről van szó, de koliban lakom, közös a vécé a folyosó többi lakójával és gyakori, hogy valaki egyáltlán nem húzza le, vagy otthagyja sz#rosan, véresen, lehányva. Használt óvszert is hagytak már ott szétdobálva.

Gimis osztálytársam/barátnőm a mai napig is nagyon büdös, izzadtságszagú. Persze néha bárkivel előfordul, hogy leizzad, de ő már reggel, a suliba érkezéskor is büdös volt. Egyáltalán nem érezte magán, egyszer büszkén mesélte, hogy mennyi pénzt megtakarít azzal, hogy nem használ dezodort, mert ő nem izzad.

Ugyanez a lány vallotta be, hogy reggelente nem mos fogat, mert éjjel úgysem eszik semmit, úgyhogy nem "koszolódik" össze a foga reggelig.

Egy ismerős idősebb nő a rosszul működő hűtőjében tárolt, romlott húsokat ette rendszeresen. Nem volt szaglása, úgyhogy nem érezte a szagot a lakásban. Mikor valaki átment hozzá és szólt neki, hogy büdös van és romlanak a húsai ő azt mondta, hogy jól van az úgy.

2020. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Jo, hugod gondolom meg kicsi, neki elnezzuk. Meg nyomjatok, kivancsi vagyok a kolleganom fejere amikor vegigmegy itt a valaszokon😂
2020. aug. 25. 16:13
 14/23 anonim ***** válasza:

Beírod a Google keresőbe: Bodri és Ági.

(Bodri egy kutya)

2020. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
#13 21 éves...
2020. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Párom exe nem nagyon figyelt magára, úgy sehogy. Napokra hagyott benn tampont meg ilyenek. Nem értem, hogy lehet ezt elviselni.
2020. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%

jézusom, eddig magamról hittem azt hogy undi vagyok, de amiket itt leírtok :'D Napokig hordani bugyit? wtf?


Egyébként ezt az reggel nem mosok fogat, mert éjszaka nem ettem témát az exem is folyton csinálta. Ami még nem is zavart volna, de olyan undirító szaga volt reggelente, hogy közel se mertem menni.


Egyszer találkoztam egy undi csajjal, pár napig együtt kellett vele laknom (kolleganőm volt)

Amúgy kedves, jófej csaj volt. De amilyen kupit tudott csinálni O.o

Pl reggel bementem a fürdőszobába utána, a mosdó telehamuzva, tocsog a víz a csempén és arra ledobálva a ruhái meg ilyenek.

2020. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Sminkelik magukat.


Szaglanak a kölnitől már mérgezve másokat.


Szorongatják a telefont egész nap, mint éjjel a vibrátort.


Az elhagyott hajszálak s hajcsomók...

2020. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%

Kedves #18!

Mi baj van azzal ha egy nő sminkeli magát? Nyílván nem vakolat.

Jobb lenne ha büdösek lennénk?

A telefon bármikor kellhet.

Arról meg senki nem tehet ha kihullik pár hajszála. A férfiaknak is hullik a haja, csak mivel a nőknek (általában) hosszabb a haja, jobban észrevehető, meg kicsit problémásabb. A hajcsomó meg nem egyben jön ki, hanem a földön meg itt ott ragad össze.

Te se láttál még élőben embert...

2020. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

Kár vele foglalkozni:)

Kezdhetnénk mi is, hogy a pasiknak büdösebb a lábuk, mert pl nyáron is többször hordanak cipőt, vagy böfögnek, röfögnek, el sem megy némelyik zuhanyozni, :) De mi nem vagyunk szexisták:)

2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!