Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki nem ér el telefonon, akkor 3-5 percenként hív, ahelyett, hogy megvárná, míg visszahívom?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen ember van.

En ha hovok valakit, 10 perc múlva újra próbálom, aztan hagyom, mert nyilván nem er rá, elfoglalt, alszik, pihen stb.

Nem zavarom 3-5 percenkénti hívással.



2020. aug. 25. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet hogy nagyon-nagyon fontos és sürgős?
2020. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mert idióta. Sok ilyet ismerek én is. Nem gondol bele a te helyzetedbe, csak a saját nézőpontjából látja a dolgokat, és ő beszélni akar veled.

Aki képes gondolkodni, abban felmerül, hogy a másik nem ér rá, nem alkalmas neki, stb.

2020. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
A kedvencem amikor azonnal újra hív minden várakozás nélkül. Valószínű fel tudom venni, ha előtte pár másodperce nem volt alkalmas...
2020. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Én ha úgy van egyszer hívok valakit, ha nem veszi se csörgetem a kelleténél hosszabban. Mert biztos nincs a telefonnál, dolga van, csinál valamit stb. Még 10 perc múlva se próbálok rá újra, hiszen tudom hogy amit rá ér nyomogatni a telefonját látja hogy kerestem.

Akkor szoktam kicsit erőszakosabban hívogatni valakit ha tényleg sürgős és mondhatni élet-halál kérdése a dolog, ami nem ér rá fél órát, de lehet 10 percet sem. Ezt tudják is és akkor igyekeznek felvenni vagy hamarabb visszahívni. De esetleg ilyen helyzetekben hagyok üzenetet is, ha röviden elmondható, mert tényleg minden pillanat számít.


Személyiség függő a dolog. Én pl azt se értem, hogy miért hívod vissza 10 perc múlva, hiszen ha lett volna rá ideje akkor már hívott volna. Más meg nem tarja soknak azt se ha 3percenként felhívja az ílletőt amiatt az ok miatt ami miatt te 10perccel később felhívod.

2020. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%

És minek neked telefon, ha nem veszed fel??

Semmi más nem kell, csak felveszed, hogy pár perc múlva visszahívod, és kész.

Kb nincs az az élethelyzet, amikor ne lehetne egy qrva telefont felvenni.

Nekem meg halálom, amikor pl hirdet valami barom valamit, és szrik felvenni a telefonját.

Mert valami halaszthatatlan, koncentrációt igénylő dolga van, amit a telefon csörgése egyből keresztbehúz, vagy én nem tudom.

Vannak nagyon bonyolult emberek...

2020. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A, vagy az ő mondanivalója nagyon fontos, vagy csak ő annak gondolja azt; B, vagy parázik, hogy mi van veled (azaz a másik féllel).

Ilyenkor pl.: az üzletemberek dobnak egy SMS-t, hogy tárgyaláson van, stb., ami korrekt.

Én is sajna olyan vagyok, hogy full fontosnak vélem a saját mondandómat a másik felé, ezért 2* keresem, aztán nem.

2020. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondol itt senki, hogy esetleg bajba került az illető és azért hívogat.
2020. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos kerdes. Kiveve, ha egy erted aggodo hozzatartozodrol van szo, mert akkor nincsenek eszervek.
2020. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Kb nincs az az élethelyzet, amikor ne lehetne egy qrva telefont felvenni."


Elolvastad a leírást?

Elfoglalt, nincs telefon közelben, alszik, szarik, dolgozik (Nekem pl munka közben ránézni sem nagyon van időm a telefonra, nemhogy nem még nyomkurásszam meg cseverésszek rajta).

Hosszú listát lehetne arról írni, hogy milyen "élethelyzetben nem lehet felvenni azt a qrva telefont"

2020. aug. 25. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
engem a nagyapám zaklat, de ez már tényleg nettó zaklatás, alig teszem le a telefont (megjegyzem nem beszéletünk, mert ő nem hajlandó bármit is mesélni, rám meg nem figyel), és máris csörög, hív, üzenetet ír, és krvára nem hagy békén... későig dolgozom, tehát reggel nyolc krül szoktam kelni, ha nincs hatvan nem ogadott hívásom, akkor egy sem... unatkoznak, vagy bunkók.
2020. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!