Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki nem ér el telefonon, akkor 3-5 percenként hív, ahelyett, hogy megvárná, míg visszahívom?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen ember van.

En ha hovok valakit, 10 perc múlva újra próbálom, aztan hagyom, mert nyilván nem er rá, elfoglalt, alszik, pihen stb.

Nem zavarom 3-5 percenkénti hívással.



2020. aug. 25. 16:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hirdetés leírásában egyszer beírtam, hogy munkámból kifolyólag hétköznap csak délután 15:00 után vagyok elérhető.


Persze, hogy délelőtt próbáltak hívni, hogy érdekli őket a termék de én egy komolytalan eladó vagyok, mert nem veszem fel a telefont.

2020. aug. 25. 20:59
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg felesleges, lehet moziban van és tuti nem veszi fel másfél órán keresztül. Hacsak nem élet-halál kérdés, mert akkor azért, hogy lássa az illető, fontos dologról van szó.
2020. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ha fontos, akkor küldök egy SMS-t neki, akkor már eleve "gyanús lehet" ,hogy mit akar.

Ha nem fontos, akkor ráér.

Annyi, hogy én 10 perc elteltével még egyszer (tehát összesen kétszer) megpróbálom, aztán tényleg hagyom.

4-5 csörgésig ("búgásig") várok, utána lenyomom, nem szoktam 40-50 másodpercen keresztül erőltetni

2020. aug. 27. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!