Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha úgy érzem, a...

Normális, ha úgy érzem, a régebbi leányok sokkal szebbek voltak, mint a maiak?

Figyelt kérdés
Mondjuk az ilyenek: [link]

2020. aug. 26. 13:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
22%

#9 miert szajhos az aki leirja a velemenyet? Akkor te is az vagy 😀


Amugy igenis egyformak, nezz mar korul. Semmi egyeniseg.

2020. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a 3as írta le a lényeget: nincs igazán nagy különbség, egyszerűen megváltoztak a sminkelési és öltözködési szokások, ja meg, a magyar nőknek nincs normális alakja, és képtelenek normálisan felöltözni. nagyjából ennyi.


egyébként jah, a magyar fiatal nők tényleg teljesen egyformák, alig lehet megkülönböztetni őket: a szokásos ribiruhák, idétlen beképzelt fej stb.

2020. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
52%
szerintem az a mai divat, hogy hosszabb a hajuk a nőknek, lányoknak, nekem sokkal jobban tetszik, csak esetleg kevesebb smink (stb., lásd 3as) lehetne
2020. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
6%
Minden második nőnek hosszú, vagy félhosszú barna egyenes haja van. A szépségversenyeken is ez van, alig lehet őket megkülönböztetni.
2020. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%

#10-es, mondjuk az is elgondolkodtató, hogy az ilyen lányoknak hol voltak a szülei abban a meghatározó korban, amikor a legnagyobb szükség lett volna az önbizalomfejlesztésre, pozitív megerősítésre? Ez az elkeserítő.


Az sem mai találmány, hogy a fiatalok másokat akarnak majmolni, akik náluk sikeresebbek, szebbek. Eddig is így volt, csak amíg mondjuk 30 éve a közvetlen környezet volt a meghatározó, meg a havi divatlapok, és műtétre se volt lehetőség, addig ma a világ minden tájékáról seperc alatt megismerhető a legújabb ideál, plusz a műtétek is egyre elérhetőbbek. Ne mondja nekem senki, hogyha 30 éve nem az folyt volna a csapból, hogy nagy fenékkel lehetsz a legszebb és legsikeresebb, akkor ne ment volna el a legtöbb naiv, önmagát kereső lány plasztikáztatni, HA lett volna rá lehetőség, mint manapság.

2020. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, de ezen a képen eléggé egészségtelenül szürkék...
2020. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
16%

12es vagyok.


ja az elfelejtettem leírni, hogy sokan azért tartják szebbnek a mai nőket, mert a sok feszülős ruhával/sminkkel el tudják rejteni, hogy nincs alakjuk/csúnya az arcuk.


elmész egy strandra, és azt látod, hogy 25 éves kor feletti nők 95%-a egy csúnya alaktalan dagi undormány.

2020. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
69%
#11-es, egyformák, igen, és? Ezelőtt 10, 20, 30 stb évvel is mindenki egyforma volt. Nekem senki ne mondja, hogy a nagy egyéniség kezd kiveszni. A többség mindig a divat után ment, akárhányadik évben voltunk is.
2020. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
79%
azért elgondolkodtató, hogy mennyire ritkán lehet belefutni olyan kérdésbe, ahol nők szipolyozzák a férfi külselyét... bezzeg, ha valaki ugyanezt megkérdezte volna, csak férfi változtban, egyből jött volna, hogy hát milyen genyók is a nők, hogy csak a külsőségre mennek... erre itt hergelik egymást a pasasok, hogy milyen ratyik is a nők ma.
2020. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Kérem a kérdésre válaszoljatok, ne a többi választ véleményezzétek!
2020. aug. 26. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!