Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrggyógyászon kívül milyen...

A bőrggyógyászon kívül milyen gyógyírt tudtok ajánlani, ha normális pattanásom van,1 vagy 2 hetente, vöröses bőr és régebbi pattanások utáni hegek arcon és mellkason?

Figyelt kérdés
A régebbi pattanások acne vulgarisok voltak, amikre szedtem gyógyszert és elmúltak, de a vörösség és a hegek maradtak.
2019. júl. 9. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikust ajànlom!

Sokat tud segúteni a bőröd àllapotàn.

2019. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Miben tudna segíteni a bőrgyógyász, mivel eddig csak mitesszerek kinyomására használtam? Milyen kezelésért érdeklődjek?

2019. júl. 9. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Előbb az okot keresd meg, hogy miért vagy pattanásos! Vizsgáld meg egész eddigi életedet, életviteledet.


Pattanásra még jó a Neogranormon kenőcs, kamilla és körömvirág teás borogatás, fogkrém.

2019. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elsőnek azt akartam írni, hogy a kozmetikus miben segíthet?


Másodiknak, milyen okot keressek? Nem lehet, hogy csak ez a "sorsom" úgymond? A családban mindenki ugyanúgy él mint én mégis nincsenek vagy már elmúltak a pattanásaik.

2019. júl. 10. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem lehet, hogy csak ez a "sorsom" úgymond?"


Bocsi, te alapból vagy ilyen h..lye, vagy csak itt tetteted azt?


1. Nincs semmiféle sors, te magad vagy életed alakítója.

2. "milyen okot keressek?"

Egészségesen étkezel? Iszol napi minimum 2 liter vizet? Mellőzöd az életedből a cukros és fehérlisztes dolgokat? Vagy-e valamire allergiás? Pl. glutén, tejérzékenység? Van-e valami hormonproblémád?

3. Te egy különálló egyén vagy. Ezt te eddig nem tudtad? Az, hogy az ő szervezetük bír bizonyos dolgokat, attól még te lehet, hogy nem bírod.

Vajon egyes emberek miért allergiásak pl. a lisztre, mások miért nem? Mert különbözőek vagyunk, ennyi.


Ezért írtam, hogy keresd meg az okot, térképezd fel, hogy vajon miért vagy pattanásos. Tudom, hosszú idő, de neked van pattanásod, és nem nekem. Szerintem a befektetett idő meg fog térülni, feltéve, ha akarod.

Menj el vérvételre is, hátha ki tudnak abból valamit szűrni.

2019. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!