Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik voltak azok a nagyobb...

Mik voltak azok a nagyobb problémàk amiket szülök nélkül sikerült teljesen egyedül megoldanod?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem eddig semmit.

Kezdek magamtol megijedni.


Az orvosok lekezelnek, el se mondjàk mi a bajom, ha beteg vagyok, flegmàn kitessékelnek, bezzeg apa jelenlétében nem mernének ilyet, vagy kikezdett velem az elözö munkahelyen a fönök es mivel nem mentem bele a jatszmaiba visszatartotta a fizum, felmondtam stb, de a szüleimmel vagy jelenlétükben ilyet meg nem mert volna tenni egy fönök se, vagy müszaki boltban atvertek, rossz terméket vetettek meg velem, apàval sikerült csak a reklamaciot megoldani mert engem lekezeltek magas lorol, ujabb megjelnésnél apàt viszont körbenyaltàk, es kicserèlték a terméket, mostani munkahelyemen nem fizetik ki a mostani tappenzem 4 honapja, körözöm az illetékeseket, meg stb.


Életképtelennek kezdem magam èrezni felnött létemre. Es ijesztö csak azert is mert a szüleim màr le akarnak "ràzni", nehezen elérhetöek külön élünk megvan a maguk élete stb



#szülök nélküli életképtelenség felnötten
2020. aug. 27. 06:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tàppenz kapcsàn màr az emberi eröforràsok minisztèrium foglalkozik az ügyemmel. Egyelöre vàrok.

Csak ez is hogy nekem mièrt kell idàig eljutnom mig masnak meg pattannak intèzni.

Orvosok kapcsàn van egy ujabb kontrollra idöpontom, ott még utoljàra megprobàlok kérdezni (lehet hangfelvètelt is kellene készitenem màr ezen agyalok)es ha nem hagynak szohoz jutni, hivom a betegjogi képviselöt màr. Ezèrt is agyalok abban hogy bizonyitèk is fog majd kelleni hogyan kommunikàlnak a rendelöben a beteggel.


Mindez elkerülhetö lenne pedig.

2020. aug. 27. 11:13
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kéne egy jó nagy pofon, hogy ráébredj hogy működik a világ.


Orvosokkal meg nem tudsz mit csinálni, ha normális ellátást akarsz akkor elmész magánhoz.

2020. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

?

Mem ertelek. De amilyen hangnrmbrn irsz lehet nem is akarlak.


Hat szerintem nem ugy müködik a vilàg hogy csak igy kikezdjenek a munkavàllalokkal a munkahelyen, meg a tàppenzt vagy fizetés vagy informaciokat visszatartsanak csak ugy alapon.

2020. aug. 27. 12:38
 14/19 anonim ***** válasza:
A világ így működik, nekem is kellett már vitatkoznom igazgatóval 15% pótlékért mert nem voltak hajlandóak kifizetni. Te nem működsz úgy ahogy ez a világ megköveteli és ezért bánnak úgy veled mint egy gyerekkel.
2020. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azaz hogy? Nem ertem.
2020. aug. 27. 12:44
 16/19 A kérdező kommentje:

Baleset èrt korhaz mütet tappenz.papirokat leadtam a munkahelyen.

Mégis hogyan kellett volna nekem müködni hogy kifizessék?

2020. aug. 27. 12:45
 17/19 A kérdező kommentje:
Még jo hogy akikhez fordulok segitségért nem ezt gondoljàk hogy az àldozat a hülye, hanem képviselnek.
2020. aug. 27. 12:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Te gondolod magadról hogy életképtelen vagy, nem mi mondtuk.
2020. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Mert màssal ilyeneket nem csinàlnak meg.

Ezèrt is aggodom hogy mi lesz velem igy az életem hatra levö részében.

2020. aug. 27. 12:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!