Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Egész héten "nyüglődöm". Kedvetlen és fáradt vagyok, ingerült is. Egyik nap dolgozni se mentem be. Elkészültem, már épp indultam volna mikor elkapott egy ilyen "világvége" érzés és csak bőgtem, sokáig össze se tudtam szedni magam. A körülöttem lévők sem érdekelnek a szeretteimet leszámítva. Munkahelyemen úgy vagyok, hogy csak hozzám ne szóljanak. Mi van velem? Veletek már történt hasonló? Hogy szedjem össze magam?
2020. aug. 27. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió, gyógyszer mellékhatása, komolyabb hiánybetegség, Lyme-kór, stb.
2020. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Lehet hogy lelki oka van.

Ha valamelyik nap beütött a “világvége” akkor szerintem az elég nagy baj.

Ezt egy kicsit pánikrohamhoz tudnám hasonlítani.

Ha történt valami olyan dolog az életedbe,(családi,párkapcsolati dolog)amit nehezen emésztesz meg,akkor az is közrejátszhat.

Egyébként velem is volt már ilyen,de egy hét alatt átlendültem rajta,és nem volt utána semmi.

Kialvatlanság is lehet.

Nagyon fontos a hosszú,és mély alvás éjszaka.

De ha nem múlik el ez az érzés,akkor keress fel egy pszichológust.

Szerintem az egyik legjobb dolog a pszichológushoz járás. :)

Sok sikert!

2020. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az után volt ilyen, hogy a kamaszkori "életem szerelme" szakított velem. 14 éves voltam mikor össze jöttünk és 6 évig voltunk együtt. Azt hittem minden oké és életem végéig velem lesz...Mindennél jobban szerettem és puff egyszer csak szakított velem és azt sem mondta el hogy miért. Eltűnt egyik napról a másikra és nem is láttam azóta se. Azt hallottam el is költözött másik városba... Annyira fájt azt hittem tényleg belehalok, akkor volt ilyen világvége érzésem. Annyira nem volt kedvem semmihez és lelki energiám hogy fizikailag is állandóan beteg voltam, hol megfáztam, aztán torokgyulladás, aztán gyomor fekély stb... Rengeteget maradtam ki a suliból év végén is asszem 3 órával túlléptem a megengedett hiányzást és anyukám kérvényt adott be hogy ne kelljen ismételni az évet mert a sok betegeskedés miatt hiányoztam. El mentem pszichológushoz és az nagyon jót tett. Vissza jött az életedvem, mintha kicseréltek volna. :) utánna megismertem a jelenlegi párom, azóta feleségül vett és már van egy közös kisfiunk is és egy kis saját kuckónk ☺️ és ehez nagyban hozzá segített a pszichológus is, az előző pasit meg azóta se láttam.
2020. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!