Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányszor van olyan, hogy...

Hányszor van olyan, hogy elkezdesz írni egy kérdést/választ, de mégse "küldöd" el?

Figyelt kérdés
Általában, úgy 90% ban elkezdek írni egy választ, be is fejezem, de mégse küldöm el.Más is van ezzel így?
2020. aug. 28. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Én is így vagyok vele.
Nem, ha már leírtam elküldöm.
32 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem olyan 20% amit megírok de nem küldöm él és ennek 90% át sem teljesen írom meg, csak úgy elkezdtem és rájövök, mégsem
2020. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

10ből 1.

Pl ilyen vitás kérdéseknél jövök rá hogy nem ér annyit az időmből.

2020. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az új rendszerrel van bajom, most is véletlenül ki sem írtam a kérdést, mert azt hittem, már megtörtént, erre rájöttem, hogy nem mentem végig az összes lépésen.
2020. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most épp egy olyan kérdéstől "jövök" :D

Én mondjuk 10/1-2 olyan van, amit végül nem küldök el, mert rájövök, hogy nem menne át érthetően a mondanivaló/nem érdekli a kérdezőt/troll, stb.

2020. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem számolom, de van rá példa amikor írok valamit és meggondolom magam, vagy ha kész is van de visszaolvasva rájövök hogy egy orbitális hülyeséget írtam akkor sem küldöm el. Ez ritka mert olyan kérdésre amire nem tudok válaszolni nem írok semmit.
2020. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Számszerűsíteni nem tudom, de egyre kevésbé válaszolok.


Néha érdektelen a kérdés, elkezdeném írni, de közben látom, hogy ugyanazt tudom hozzá tenni mint mások. Vagy menetközben rájövök, hogy teljesen felesleges válaszolnom mert úgyis csak szócsaába meg lepontozásba menne az egész amihez nincs kedvem.


De sokszor kifejtős, elgondolkodtató, lelki jellegű vagy "hol tartasz az életben" kérdéseknél már megírok egy nagyon hosszú választ aztán közben azzal magamban is "rendezem" a dolgokat és mégsem küldöm el.

2020. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

En ugy vagyok vele hogy amig èrzékenyen èrint a téma mert friss, fàj stb nem irom ki, mert itt altalaban megy az aldozathibàztatast a kiröhögès hogy megerdemelted es hasonlo aljassàgok, amik ratesznek a fajdalomra vagy sertettségérzésemre vagy aggodalmamra, vagy fèlelmeimre, vagy ketségeimre örlödéseimre, mikor mire.


Amikor màr lecsengett es nem érint nem hat màr meg, megoldodott ha rosszul is, de màr hidegfejjel racionalisan jozanul tudok kerdezni, akkor irom ki jelenidöben. es olyankor erdekes de racionalis vàlaszokat is kapok, es nem a beszolàsokat.


Effektive igy valodi segitséget nem kapok soha. Az emberek mintha élveznék kikezdeni azt, aki szenved, vagy epp meg van gyengülve. Azaz ha erzelmileg fütöttebb a kérdés.

2020. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
*Valasznal ha messziröl latszik hogy lepontozzàk az egyik tabort es adott temakörben ez kizàrolagos is alapbol, olyanokon megfogalmazom a vàlaszom "magamban"ugyan de nem küldöm el. Es ha vmely lepontozottat latom hogy az én véleményem is egyuttal kepviselte, latatlanban pacsi neki.
2020. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az szokott lenni, hogy időközben látom a kérdező válaszait is és rájövök, hogy megint az aktuális kamu kérdező (Balázska, bombanős, munkaügyis) agymenésével van dolgom.


És ott teljesen felesleges erőltetni magam egy normális kérdés kifejtésével, hiszen a kérdező direkt csak a feszültséget kelti, direkt provokatív választ fog visszaadni, vagy szelektíven reagál a dolgokra neki tetszően. Másnap meg újra kiteszi ugyanazt a kérdést.

2020. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9.


Bocsánat az OFFért, de ki az a "bombanős" meg "munkaügyis" troll? Nem szoktam ilyen kérdéseket látni.

2020. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!