Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek után ne írjak neki?

Ezek után ne írjak neki?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak egy dolgát (pontosabban a nyelvvizsgájának az eredményét) kitudakoltam a közös magántanárunktól. Kicsit rosszabb lett neki mint amit várt, gondolom ezért nem akarta elmondani. Amikor ezt megtudta akkor behisztizett hogy miért nem tőle kérdeztem meg és otthagyott a fenébe. Délután Facebookon akartam neki írni de addigra már kitörölt az ismerősei közül. Ennek ellenére ti írnátok neki valami kis üzenetet a helyemben vagy hagyjam?

2020. aug. 28. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hisztis. Felfújta nagyon. Hagyd, ne írj neki főleg ha ki is törölt.
2020. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hagyd, de itt amúgy a tanár a hunyó.
2020. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy barát lehetett.

De te is. Ha nem akarta, hogy tudd, akkor minek simliskedsz a háta mögött?

2020. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Jobban jartal, folos ilyen barat neked.
2020. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen baratom regen. Mindig mondogatta, hogy ilyen jegyeket szerez, olyan jegyeket szerez, rakerdeztem az osztalytarsanal, o elmondta, hogy mindegyikbol vonjak le atlagosan 2-t, az lesz a realis. Erre besertodott a srac es azota nem vagyunk baratok.


Az ilyenekert szerintem nem kar.

2020. aug. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő nem volt rossz tanuló akiről én beszélek, a jegyeit tudom mert osztálytársam volt
2020. aug. 29. 07:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sunnyogok vagy kamugépek, mindig megsertödnek ha kiderül az igazsàg. Ök ilyenek.
2020. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!