Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik valódi alá írják oda hogy "kamu" de csak azért mert nem hiszik el?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:

*videók alá

egy szó kimaradt.

2020. jan. 8. 14:00
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a véleményem róluk, hogy szerintük az a videó kamu.
2020. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert ezek a videók 99,99% csak a tudatlan hülyék számára nem nyilvánvaló átverés.
2020. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2020. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Én elkezdtem agyalni egyszer rajtuk hogy miért erzik szükségèt azon lovagolni hogy vmi kamu vagy nem.

Itt is szoktàk kérdések alà irni valaszban hogy kamu.


De most ez miert nem tök mindegy? Nincs sulya semminek.

Lehet valakit fiktiven erdekel a tema, vagy a szomszedjaval törtent es nem vele, attol még lehet beszelni barmiröl.


Azt mèg megèrteném ha vki pl valami jogszaballyal kamuzna hogy helyreteszik öt hogy ne osztogasson falsh infokat, de most életböl vett random hülyesègeknek kb nincs sulya akkor sem ha igaz es akkor sem ha kamu.

De nehanyan nem ertem miert akadnak fenn ilyeneken miközben nem valtoztat semmin.


Pl

Valaki leirja anonym hogy a kedvenc szine sarga es az egesz szobaja sarga.

Most nem mindegy hogy kamuzik vagy nem? Kit erdekel. Valaszolsz hogy neked meg a kék aztan csà.

2020. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Agyonképzett, szkeptikus agyasok, akik azt gondolják, hogy mindenhez értenek.
2020. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valami nem tetszik,arra a legkönnyebb azt mondani,hogy kamu.Nekem egyszer odaírták a kérdésem alá,hogy "kamuzol,ilyen nincs" mikor leírtam,hogy reggel 6-kor munkába menet kiraboltak.Legszívesebben azt kívántam volna az illetőnek,hogy vele is történjen meg ugyanez,nem fog többé ilyen könnyelmű kijelentéseket tenni...


Persze vannak itt olyan troll kérdések,amikről ordít,hogy egy-két dologgal elárulja magát az illető,ilyenre már én is írtam,meddig szórakozik még,már szinte mindenki vágja,hogy kamu,aztán persze be is vallotta:)

2020. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!