Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem normálisak...

Csak szerintem nem normálisak az ilyen anyukák? Komolyan nekik semmi kivetnivalójuk nincs ezellen?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm FB-n, aki nemrég lett anyuka, tehát a gyerekek mind 1-2 év alattiak.

Az, hogy non-stop képáradat róluk, nem érdekelt. Viszont MINDEGYIK anyuka rakott már ki olyan képet, hogy a gyerek totál meztelen, minden látszik, és ilyen képből nem csak 1 van. Komolyan nem tudom ezeket hová tenni.

Szerintük ez rendben van?? Miért kell a gyerekről teljesen pucér képeket felrakni a világhálóra? Szerintem a gyerek sem fogja ezt egy kicsit sem díjazni, ha idősebb lesz.

És itt most nem a pedofilokra gondolok, hanem alapjáratban nem kéne senkiről, még gyerekről sem full meztelen képet felpakolni valahova, pláne, hogy sokszor nem csak hátulról látszik a gyerek.


Ti mit gondoltok erről?

Mi a véleményetek?


Vagy én gondolom rosszul?



2020. aug. 30. 09:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
egyetértek nem normális idióták, de legalább szeretik a kölköt
2020. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen "anyukák" magányosak, önbizalomhiányosak, az életben semmit se értek el és most végre tudnak valamit mutogatni minden gátlás nélkül a külvilág felé. Szánalmasak. És sajnos tényleg nem gondolkodnak, hogy ez később a gyereküknek mennyire kínos lesz.

Nyitott könyvet csinálnak magánéletükből.


Nem ők a követendő példák!

2020. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Őszinte leszek: én már 2 ilyen képet is jelentettem Facebookon. Nem valók ilyenek egy közösségi oldalra, a gyereknek is kínos (lesz), a képeket meg bárki lementheti. Az ilyen szülőket figyelmeztetném egyszer, aztán ha tovább csinálják, letiltanám őket Facebookról, ha én felelnék az ilyenekért. A gyereket szeressék inkább és ne a gyerek által okozott "rivaldafényt".
2020. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Már az sincs rendben, hogy képáradat, mert oké, hogy örül a gyerekének, de a képáradat már inkább azt sejteti, hogy a magánéletének minden percét megosztó, hogyan élvezi az élet anyai örömeit? De amúgy egy ilyen kép még jobban veszélyforrás, nem csak azért amit írtál, hanem potenciális terep szemle feltérképezés pl. betörő bűnözőknek, ha nincs beállítva rendesen a közösségi oldala, pláne, ha több infót is elárul magáról. Felelőtlenség szülőként!


Később a gyerek amúgy simán be is perelheti ezért a szüleit. Biztos volt már ilyen!

2020. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem normális,de én pont a pedofilok miatt féltekén.
2020. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

Én kérnék az anyukáról is pucér képeket, ha semmi rosszat sem lát a gyereke képeivel dicsekedve se. Lehet elgondolkodna akkor vagy nem;)


Mellesleg a faxbuk szabályzata s minden közösségi oldal a pucérkodós képeket tiltja...lehet jelenteni pláne ott, a diliházban;)

2020. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Aki ilyet kirak, azt semennyire sem érdekli, hogy a gyereknek ez mennyire lesz kínos. Ezek azok az anyukák, akik termálfürdőben, strandon, vagy ilyen helyeken is pucéran futtatják a gyereket, mikor mindenkin legalább egy fürdőgatya van.

Szánalmasak. Ha nekem lenne ilyen ismerősöm, én is jelenteném a képeit mindenféle kétely nélkül, aztán tojnék rá, hogy mennyire "cukimuki" a kölke.


Ha valakin egy kicsit is szorosabb fürdőgatya van, vagy alig van felöltözve, az ilyen anyák rinyálnak a legjobban, hogy "ne a gyerek előtt", miközben ők meg az egész internettel megosztják a gyerekükről készült meztelen képeket. Le lehet pontozni, de az ilyen anyukákra ráférne egy-két atyai pofon.

2020. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Az ozone networkon pont nem rég volt egy műsor amiben nagyon részletesen megbeszélték, miért veszélyes ez nagyon. Gondolom ezek nem néznek normális adót, csak a mocskot. Elég csak a pedofilokra gondolni, le menti és elvezkedik.
2020. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

8


Azért poén lenne, ha a jelen politikusainkról lenne fent pucér képek tökmagként..., milyen jól lehetne zsarolni őket, hogy ne hazudjanak vagy újra világgá tesszük, hogy íme még romlatlanul:DDDD


Komolyabban, jó kis visszaélésre ad lehetőséget pár év múlva a gyerek irányába.

2020. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
Beteg nėp...
2020. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!