Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastam a távozó holland...

Olvastam a távozó holland nagykövet interjúját és semmi kivetnivalót nem találtam benne, csak kritikát fogalmazott meg. Mi a baja a magyar kormánynak? Igaza van édesanyámnak: koszos malac vakarózik.

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 06:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Fáj az igazság.
2017. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%

1.Mert a kutya nem kérdezte és elég egyértelmű, hogy honnan fúj a szél.

2.Túlzásokba esett a követ, persze ez se véletlenül volt.

Magyarul egyszerű provokáció volt, szal jobb is, ha megy hazafelé.

Nem ezért van itt.

2017. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 szántóvető ***** válasza:
85%

semmi baja sincs.csak kell a birkáinak ez a "majd mi megmutatjuk,velünk senki sem szórakozhat"-hozzáállás.mert a birkák ezt kajálják,sőt örülnek neki.

[link]

2017. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%
A hollandiát képviselő holland nagykövet terroristának nevezte a magyarországot képviselő magyar kormányt. Ez a baja. Aztán minden ment a maga útján: Szíjjártó megtette a megfelelő lépeseket, a baloldal pedig hazát árul töretlenül.
2017. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 szántóvető ***** válasza:
58%
csak nem magát a nagy Szíjjártó Urat köszönthetjük köreinkben?a hazugságból,félremagyarázásból ítélve nem is lenne meglepő.
2017. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%
Csak egy diktatúrában kérne ki magának egy ilyen kritikát a hatalom. Ezen el lehet gondolkodni.
2017. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
13%

A diplomatáknak (és minden közszereplőnek) óvatosan kell fogalmazniuk, akkor is, ha nncs semmi kivetnivaló abban, amit mondanak.


Jogos a felháborodás, bár erősen eltúlzott és még inkább képmutató.

2017. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy vége van a PC időszakának?
2017. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem nevezte terroristának a magyar kormányt, csak a módszer, amivel ellenségképeket gyártanak, az hasonló. Nem vagyok egyik párt híve sem, szavazni sem járok (jártam, mert jövőre elmegyek, elég volt a fideszből), de az igazság az igazság. Ez nem hazaárulás, hanem tény. Nagyon szeretem a hazámat, szóval ne nevezzetek hazaárulónak.
2017. aug. 26. 10:03
 10/32 anonim ***** válasza:
25%

Jól van kérdező, nem kell játszani a hülyét.

Nyugodtan gondolkozz el azon, hogy mi lenne akkor, ha elkezdené az izraeli magyar nagykövet firtatni, hogy mit is művelnek a zsidók keleten, mennyire náci módszerek ezek.

Megnyugodhatsz, este már a Ferihegyen lenne a követünk és lenne mindenféle antiszemita, náci, akit agyon kell lőni.

Szal, kérlek ne, nagyon gyenge eresztés, amit itt összebohóckodsz.

2017. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!