Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy olyan...

Miért van az hogy olyan dolgoktól félek amitol egyáltalán nem kéne?

Figyelt kérdés

Itt nem olyanokra gondolok hogy félek a sötétbe vagy ilyesmi. Mivel ez majdnem mindenkibe benne van higy ha nem lát vagy sötétbe mászkál fel hogy valami van ott vagy stb. De amikor legutoljára ez volt velem akkor augusztus elején voltam balatonon (révfülöp). Gyorsan mélyült a víz és a bolyaknal kb. 2 ( vagy több) m volt a víz. És ugye nem ért le a lábam. De volt ott egy kék placc a vízen amin volt egy csúszda. És mivel minden áron be akartam oda menni ezért beusztam és amikor oda értem full elkapott a pánik hogy én innen nem fogok tudni kimenni és hogy én ha beleesek. Vízbe nem tudok kijonni meg beleakadt a lábam a hinarba és lehuz a víz alá. Pedig nem voltam egyedül,es ráadásul tökéletesen jól tudok úszni mely vízben is. (óvodás köröm óta járok úszni) táborba voltam úgyhogy a csúszdanal olyan 10en voltunk. 2 lányon kívül mindenki tudott úszni. A 2 lányt bevittek egy matraccal. A matracot otthagytak nekik hogy ha ki akarnak menni akkor tudjanak. Aztán szóltak hogy indulunk vissza a táborba és jöjjön ki mindenki. A matrac már nem volt ott csak egy úszógumi és én plusz a 2 lány. És ugye nekem kellett őket kivinni mert ők egyáltalán nem tudtak úszni. De mivel én majd sírva fakadtam mikor a vízbe kellett menni ezért megvartam míg valaki bejon a 2 lány ért. És mivel gyáva voltam bevallási hogy félek, (amit azóta megbantam) ezért ravettem magam és egyedül kiusztam. A 2 lannyal már kísértek a partra én meg ahogy úsztam ki jött egy nagy hullám és nyeltem egy nagyon. Alig kaptam levegőt és még nem ért le a lábam. Meg láttam egy fiút a táborból (egy úszógumiba ült) és mentem hogy gyorsan segítsen.vegul ő vitt ki. Azután egyik nap se mentem bele a baltonba. Mi lehet ez? Panikbetegseg? Alapból nem félek a melyvizbe lehet ez akármilyen mely. De ha valami tó és nem medence aminek átlátni a vízén n

Nagyon félek. Mivel ha a Balatonba elsüllyedsz nem látni hogy ott vagy.



2020. aug. 30. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
A fobiákat le lehet győzni (bár amelyeket). És ha megnyugtatt én félek pl szarvasbogaraktól
2020. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!