Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4+4 hetes terhes vagyok....

Norikaaa20 kérdése:

4+4 hetes terhes vagyok. Egyáltalán nem vagyok álmos ,pedig mindenhol ezt olvastam . Màr nem is leszek?vagy később is jöhet?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 07:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez mindenkinél változó .én peldàul túl voltam pörögve más viszont egész nap tiszta kóma..szerintem attól is függ hogy a szervezeted hogy reagàl a terhességet.valakit nagyon megvisel màs meg szinte észre sem veszi hogy terhes..nyilván az utolsó hónapok màr màsabbak lesznek..nagy pocak nem tudsz úgy mozogni stb..de kitartás.a te életed is teljesen normàlis.
2020. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem vagy álmos akkor terhes se vagy
2020. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak .

A 2. nak pedig csak annyit,hogy a kérdést próbáld meg értelmezni elsőnek.

2020. aug. 30. 14:08
 4/5 anonim válasza:
Kedves 2.ik..nem mindenkinél okoz almossagot a terhesség..én se voltam àlmos fàradt túl pörgős is voltam...akkor mégis kilenc hónap után mit szültem ha nem voltam terhes?először gyözödj meg arról amit írsz és hulyeseget nem kell àllitani...neked pedig kedves kismama csudaszép terhességet kivànok és biztos minden rendbe van..
2020. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne aggódj, ami késik nem múlik! :) nekem 12. héten jött a semmiből. Volt olyan szombatom, hogy felkelni nem bírtam :D Mondtam is férjemnek, hogy itt most nem lesz semmi program, lehet rendelni az ebédet :) azt hiszem a 16 órát lealudtam simán.
2020. aug. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!