Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig normális, hogy valaki...

Meddig normális, hogy valaki nem tud "szépen" enni?

Figyelt kérdés

Az öcsém (megjegyzendő szellemileg 100% ép, sok téren jóképességű)olyan, mintha minden egyes étkezésnél először fogna evőeszközt a kezében. Ma-holnap 18, és szoktam rajta tanakodni, hogy mivel most kezdett el randizni, ha evőeszközös étkezésre kerül a sor, mit fog szólni a lány?

A szüleink a mai napig mondogatják neki mint egy kisgyereknek, hogy ne így fogd a kést, ne úgy tartsd a villát, ne úgy harapj bele stb. Én nem élek velük már jó ideje, ezért csak ünnepekkor látom enni, de hogy őszinte legyek nem szívesen mennék el vele egy étterembe. Az étel fele az asztalon, a fele az ölében, egy gyros folyik orrán száján jobban mint az megengedett egy gyrosnál.

Megtanul valaha normálisan enni?

Van ilyen ismerősötök?


2020. aug. 31. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nincs ilyen ismerősöm de mivel fiú gyermekről van szo aki serdül bizony vannak akik tesznek magasról hogy hogy lenne a “helyes”

Max ha nem tud szépen enni első randira a lányt nem étterembe fogja vinni hanem moziba

Vagy nem eszik a lány előtt villas késes kaját

De ha ra akarjátok szoktatni a helyes kulturált evésre ne ugy oktassátok hogy ciki legyen neki inkább üljetek le vele őszintén beszélgetni hogy mit hogy kene illemek etikettek

2020. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
18 éves. miért is a te gondod, hogy hogy fog randizni? ennyire nem kell senkire se rátelepedni.
2020. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Véleményre voltam kíváncsi, nem a viszonyunk boncolgatására. Nem vagyok rátelepedve lévén találkozunk évente 5x🤷🏼‍♀️
2020. aug. 31. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulok ki, hogy a 3 éves unokahúgom kulturáltabban eszik, mint sok felnőtt, akkor... Talán már 3 éves kortól nem lehetetlen.
2020. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az öcséd tudna szépen enni, ha akarna, csak igénytelen és szarik rá, ennyi az egész. Ha majd oda kell tennie magát valahol, mert az lesz az érdeke, akkor oda fogja úgyis.
2020. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!