Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek 15-16 évesnek az...

Miért néznek 15-16 évesnek az emberek mikor 23 vagyok?

Figyelt kérdés
Elég sokszor ledöbbennek az emberek mikor meghallják, hogy 23 éves vagyok, pedig ők ilyen 15-16 évesnek hinnének. Állásinterjún is sok megkérdezni elmúltál e 18, vagy hány éves vagy mert elég fiatalnak tűnsz? Volt mikor kedvezményes jegyet is tudtam venni mint diák egy kiránduláson, mert gyereknek hittek :D...Társasházunkban is sokszor megkapom a sokkolt tekintetet mikor közlöm, hogy 23 éves vagyok, mikor kérdezik. Ennyire fiatal meg gyerekesnek nézhetek ki, mert magamon nem veszem észre ezt. Volt, hogy boltban is vettem sört anyámnak erre elkérték a személyimet. Kíváncsi leszek mikor 30 körül leszek, akkor is gyereknek néznének? Genetika vagy mi van mindenkivel? Átlagosan öltözöm, sima farmer és egyszerű pólók, nem gyerekes egyáltalán. Más is van így, hogy sokkal idősenn mint gondolják mások? 23L vagyok..

2020. szept. 3. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Üdv a klubban ☺️
2020. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is többször jártam így hogy nem akarták elhinni hogy már annyi vagyok! Az jobb ha fiatalabbnak néznek!

31F

2020. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy?
2020. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az arcod miatt, nem hiszem, hogy az öltözködésed. Örülj neki, 20 év múlva áldás lesz.
2020. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Örülök neki csak érdekes :D. Alacsonynak nem mondanám max átlagos? 160 cm körül lehetek, rég mértem.
2020. szept. 3. 21:48
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is mindig így voltam, elég bosszantó volt mindig. 33 vagyok most, és rendszeresen 25nek néznek, nem értik, mikor volt időm diplomálni és még három gyereket is szülni :D
2020. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
már tegnap megmondtuk
2020. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Engem 25 éves koromban néztek 24-nek. Nagyon megviselt, hogy nem tisztelik a kort, amiért annyit küzdöttem.
2020. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, engem is sokkal fiatalabbnak néznek. 16-17 évesnek gondolnak miközben 20 is elmúltam. Szerintem ez nem rossz dolog.
2020. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Addig örülj, ameddig ez a helyzet. Akkor lesz majd baj, ha negyven évesen hatvannak néznek. Hidd el rosszabb érzés lesz mint pacalt enni, azt fogod gondolni, hogy akkor inkább a pacal... 🤢🤮 Nagy alkoholista vagy? Valószínűleg nem, mert az alkohol elég keményen öregít, nézd meg az angol turistákat a bulinegyedben. 20 éves és olyan feje van a sok szesztől mint egy 50 évesnek. Ez lehet a helyzet sokakkal, az alkohol teszi. Na meg az éjszakai műszak, a kettő együtt öl és nyomorba dönt. Pl. én nem nagyon iszok, csak ha már végképp nincs más lehetőség, csak akkor ha egy szép lány sem rám szegezi gyönyörű szemeit... Szerencsére ez azért ritka mostanában... És ezért nem is nézek ki 20 évvel idősebbnek önmagamnál.
2020. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!