Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek 15-16 évesnek az...

Miért néznek 15-16 évesnek az emberek mikor 23 vagyok?

Figyelt kérdés
Elég sokszor ledöbbennek az emberek mikor meghallják, hogy 23 éves vagyok, pedig ők ilyen 15-16 évesnek hinnének. Állásinterjún is sok megkérdezni elmúltál e 18, vagy hány éves vagy mert elég fiatalnak tűnsz? Volt mikor kedvezményes jegyet is tudtam venni mint diák egy kiránduláson, mert gyereknek hittek :D...Társasházunkban is sokszor megkapom a sokkolt tekintetet mikor közlöm, hogy 23 éves vagyok, mikor kérdezik. Ennyire fiatal meg gyerekesnek nézhetek ki, mert magamon nem veszem észre ezt. Volt, hogy boltban is vettem sört anyámnak erre elkérték a személyimet. Kíváncsi leszek mikor 30 körül leszek, akkor is gyereknek néznének? Genetika vagy mi van mindenkivel? Átlagosan öltözöm, sima farmer és egyszerű pólók, nem gyerekes egyáltalán. Más is van így, hogy sokkal idősenn mint gondolják mások? 23L vagyok..

2020. szept. 3. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
7-es mit mondtatok tegnap? nem értelek..töieknek koszii, nem vagyok alkoholista, nem drogozm, cigizek, semmi ilyesmi. tlejesen átlagos lany vagyok
2020. szept. 3. 21:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Talán ne kismacis pólót vegyél fel:)))

Öltözz nőként, ne tiniként...

2020. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12es mibol gondolod ezt? Sima normalis ruhakat hordok ss nem nem kismacisat..eleg noiesen szoktam oltozni ne talalk ki mindenfelet
2020. szept. 5. 01:35
 14/16 anonim ***** válasza:

13


Ha annak néznek, aminek írod, annak oka van...innen véve..."sima póló"...:DDD

Mutass egy netes képet a nőies öltözködésedről;)

2020. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem lattal sima egyszeru rovid ujju polot meg eletben vagy miert ennyire hihetetlen? Sima egyszinu polok vagy egyszerubb mintas basszus. Nyilvan nem mackos es kiygyerekes ruhakat viselek...
2020. szept. 6. 16:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt gondolod te, de mást mások, mint írod s még csodálkozol:))
2020. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!