Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szója fitoösztrogénje...

A szója fitoösztrogénje hatással van a fogamzásgátló tablettára?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy szója alapú intim gélt, de sehol nem találok rá választ hogy a fitoösztrogén tartalma hatással van e a fogamzásgátlóra. A termék neve Szójavit. Ha bárkinek van tapasztalata ez ügyben, hálás lennék ha megosztaná velem.
2020. szept. 3. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Pörkölt nokedlivel kovászosuborkával
2020. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Inkább kapartasd ki és készíts belõle egy finom ragut!
2020. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
addnék neked ojjan intim Gélt.....kenhetnéd.
2020. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Eszedbe nem jutott volna ezt egy orvostól vagy egy gyógyszerésztől megkérdezni, ugye.
2020. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nincs annak a cuccnak betegtájékoztatója vagy ilyesmije? Amúgy valóban, gyógyszerész vagy nőgyógyász jobba tudna válaszolni, mint a gyakori népe.
2020. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Te is huvelyszarazsagban szenvedsz,mint a legtobb fogamzasgatlot szedo lany? Azon nem segit a szojavit. Hagyd abba a fogamzasgatlot es terj at gumira.


Az arcodrol is elmulik talan a szorosodes meg a borod se lesz olyan szaraz tobbet. Koromgombad se lesz minden felevben.

2020. szept. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan az említett szójaterméket nem ismerem, de nekem a hormonális fogamzásgátlóm betegtájékoztatójában fel van sorolva, hogy mik gyengítik a hatását. Az orbáncfű pl. ott van a listán, tehát figyeltek a természetes dolgokra is, de a szójáról nincs szó, pedig azt rengeteg ember fogyasztja. Ha lenne ilyen kockázat, csak felhívnák a figyelmet rá...

Biztosat mindenesetre a két betegtájékoztató illetve orvos, gyógyszerész tud mondani.

2020. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen függetlenül a fogamzásgátlótól, nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy az összes intim gél, intim lemosó stb. csak káros a hüvelyflórára és ahogy jobban utánaolvastam, el is hiszem neki.
2020. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!