Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk,lányok kikre mondjátok...

Fiúk,lányok kikre mondjátok hogy menő?Hogy tesztek kivételt?Számít e valamit és hátrány e ha valaki egyáltalán nem az?

Figyelt kérdés
Pl van egy nagyon szép lány esztétikusan öltözködik,tehát ezalatt azt értem finom anyagú ruhákban van,színeket jól tudja keverni a ruháiban,nem túl szűkek nem is túl bőek,gusztustalan színeket nem vesz fel(számomra van néhány ijen amit nem szeretek),szép ékszereket hord,haja ápolt,rendezett,fésült viszont elég félénk és nem igen jár el bulizni,nincs szövege,a nagyobb társaságoktól is fél pl nem mer beülni egy presszóba egy kocsmába egy étterembe Nők és Férfiak mit mondanátok egy ijen nőre?Aki ijen viszont ellenben nagyon is vonzó? (Ez csak egy kitalált eset)
2020. szept. 4. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Mondanam h aki letudja helyesen irni az "ilyen" szót, de igazabol en se tudom ko szamit manapsag menonek :D
2020. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez az "ijenezés" engem is eléggé kiakasztott, pedig olyan jó kis kérdésnek indult :D
2020. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj ne kritizáljatok már
2020. szept. 4. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azokra mondom hogy menő akik követik a divatot,mindenkben

A telefonjukban,a ruhájukban,a hajukban,a viseletükben stb.

Persze ez nem jelenti azt hogy szeretem őket és tetszik meg minden

De menőnek menő

2020. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!