Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hangulatok vannak?...

Milyen hangulatok vannak? Milyen érzésekre, benyomásokra bontanátok a napotok?

Figyelt kérdés

Akarok csinálni egy amolyan kis önvizsgálatot. Arra gondoltam, hogy feljegyzem, hogy melyik nap milyen a hangulatom és kíváncsi vagyok, hogy találok e valami mintát vagy összefüggést.

Aztán rájöttem, hogy ez azért kicsit komplexebb. A hangulatom egy dolog, de több benyomásból is áll. Amik eddig az eszembe jutottak:

Fáradtság, fizikai leterheltség, túlpörgés, motiváltság, melankólia, idegesség.

Fizikailag hozzátenném ezekhez, hogy mennyit aludtam, mennyire hatottak rám mások aznap, mennyire volt front és hasonlók.


Vannak még ötleteitek?



2020. szept. 5. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én figyelembe veszem a következőket:

- Mennyit használtam a telefonomat / mit csináltam rajta.

- Mit csináltam ma és azoknak mi volt az eredménye - pl. túlóra munka, fáradtság és kimerültség.

- Ettem e cukrot, édességet, ittam e alkoholt, koffeint, szedtem e be valami gyógyszert, edzettem -e vagy sétáltam -e

- Milyen szociális hatások értek - veszekedtem -e valakivel, beszélgettem e azzal akit szeretek

- Én nekem milyen háttérhangulatom volt - milyen hangulattal keltem, alapból mik jártak a fejemben. Ez az ami leginkább beszínezi a napot minden ellenére, és észben tartom, hogy akármit is csinálok, az én döntésemtől függ, hogyan érzem magam. A felsorolt dolgok befolyásolhatják a hangulatomat, ha én hagyom. De szeretem nyomon követni magam.

2020. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!