Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami igazán meglepőt?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok már meglepődni semmin. Elég nagy feladat ez így, meglepni egy ismeretlent, de eléggé jól esne ha valamire rá tudnék csodálkozni, mint régen.
2020. szept. 5. 21:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka egy tó mellett 10x bekiabálod a szerelmed nevét, akkor hajnalig fogják emlegetni anyádat a horgászok.
2020. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#21 Horgász vagyok. :D Ez viszont lehet hogy neked lesz meglepő: semmiféle összefüggést nem találtam a zajongással és a tavi horgászattal kapcsolatban. Persze ha patakra vagy csatornára megyek domolykóra pergetni, ott csendben kell lenni.
2020. szept. 7. 18:10
 23/26 anonim ***** válasza:
5-6 éves koromban gilisztákat fogtam, felszúrtam őket kis botokra vagy kaktusztüskékre, és végignéztem, ahogy ropogósra sülnek a napon.
2020. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én sósavat fecskendeztem meztelen csigákba, hangyát ettem.
2020. szept. 8. 17:28
 25/26 anonim ***** válasza:
Tizenkét éves koromban olyan hirtelen kényszer tört rám azzal kapcsolatban, hogy dohányozni akarok, hogy kb mindent megtettem volna egy szál cigiért, pedig a szüleim nem dohányoztak soha, és én sem. Még elvonàs szerű tünteim is voltak, amire mai napig senki nem tudja a magyaràzatot. Sokáig furdallt a kíváncsiság, hogy milyen lehet, végül 14 évesen kipróbáltam, és nagyon csalódtam, mert azt hittem többet ad. Ennek ellenére néha most is rá szoktam gyújtani, és amikor nagyon kívánom a cigarettát (ami elég ritkán fordul elő, mivel tényleg havonta szívok el egy pár szálat), akkor pontosan ugyanazt érzem, mint gyerekként.
2020. szept. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
undorodom attól, ha egy ember meg akar puszilni (csókról szó sem lehet), vagy ha meg akar ölelni, undorodom attól, hogy hozzáérjek zsíros kajákhoz, de imádok boncolni és preparálni (állatot hobbiként, és amúgy boncmester vagyok úgyhogy emberek boncolása a munkám).
2020. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!