Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ekkor jogosan megy el az a...

Ekkor jogosan megy el az a maradék önbizalmam is?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos, normális lánynak tartom magam, ápolt vagyok és adok a külsőmre, viszont nem vagyok egy 10/10-es modell alkat, 172cm/60 kiló vagyok. Mindig mikor a barátnőmmel megyek, akkor a közös ismerőseink őt kezdik el dicsérni, hogy milyen szép meg meg milyen jól néz ki, én meg csak állok és hallgatom, kicsit ilyenkor nehéz jópofát vágnom hozzá, mert én is ugyanúgy nőből vagyok. Szerintetek ez normális, hogy nem esik olyankor annyira jól, legszívesebben felszívódnék vagy valahol meg lehet érteni?

Az is szomorú hogy a barátnőm mindig beszól azokra a pasikra akik nekem jönnek be.



19/L



2020. szept. 6. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem jogos/nem jogos kérdés. Milyen elismerést nem adsz meg magadnak, amit ha megadnál nem zavarna többé az ilyen jellegű szituáció? A barátnőd pedig lehet mégsem a barátnőd? milyen barátnő az aki kritizálja azt ami neked tetszik? elgondolkodnék ezeken hogy miért vagyok még vele?
2020. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23/F
2020. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy ha ilyen barátai vannak az embernek, ellenségre már nincs szüksége.

Ez a barátság nagyon egyoldalú...

2020. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből a baráti körből kiszállnék...
2020. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mérgező kapcsolat kettőtök között. Hosszútávon valószínűleg meg fogsz semmisülni mellette.
2020. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Foglalkozz önismerettel.

2020. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!