Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van ha vonaton...

Az miért van ha vonaton elmegyek wc-re, 1 percet vagyok benn, de valaki addig egyfolytában feszegeti, rángatja az ajtót? Amikor kijövök senki sincs ott.

Figyelt kérdés
máj. 8. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mert neki is kell.
máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tűnt volna fel, sokan ültök a vonaton és gyakorlatilag valóban percenként pipikél valaki.
máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Mert a majomagya nem dolgozza fel, hogy van egy lámpa a retyó ajtaja felett, ami világít, ha foglalt (ha esetleg a zárt ajtóból nem lenne egyértelmű), és fel akarja tépni, aztán elszégyelli magát, mikor rájön erre.

Más kérdés, hogy én is dörömböltem már budiajtón, mikor Mezőkövesdtől Vámosgyörkig álltam előtte, várva, hogy mikor jön ki. Először finoman kopogtam, mert arra gondoltam, hogy ha valaki épp a démonait fossa ki, annak van épp elég baja, nem hiányzik neki, hogy kellemetlen helyzetbe hozzam, de Miskolcon ittam egy sört, és éreztem, hogy nem fogom kibírni Budapestig. Mikor sikerült kiszedni (bekiabáltam, hogy jól van-e, és mikor nem jött válasz, akkor szóltam, hogy semmi gond, hívom a kalauzt), akkor kijött a srác, és megkért, hogy siessek, mert amúgy a budiban bújkált a kalauz elől.

máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy másik-, de hasonló jelenségnél is megfigyelhető: vagy a boltban, egy olyan polcot nézel, amit addig senki: rögtön jön 1-3 ember, aki ott leragad. Részben tömegpszichózis az egész, részben valóban senki nem érti a lámpa lényegét, ugyanakkor: van, akinek mennie kell, akkor átmegy kb. "Se hall, se lát" üzemmódba. Viszont tényleg: sok ember>ergo sokmindenkinek kell majd pipikélni.
máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rá vannak gerjedve a szarodra.Akarják.

Egyébként nem tudom,ez ilyen Murphy filozófia.

máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4, mondjuk az egy létező jelenség, mikor egy dolgot akarok venni, és ha nincs ott senki, csak elveszem, megyek tovább, de ha van, és pont ott nézelődik, és tényleg nézelődik, olvasgatja a címkéket, összehasonlítja a kalóriákat, vagy nem tudom, mit csinálnak ilyenkor, a lényeg, hogy tétováznak, akkor felgyűlünk mögötte 3-4-en, és csak téblábolunk, mert ha nem sietős, meg nem tart 1-2 percnél tovább, akkor nem akarok belezavarni a nézelődésébe azzal, hogy "bocsi, csak ezt hadd vegyem ki gyorsan", és velem is volt ilyen, hogy nézegettem kettő valami levesport, megpróbáltam kiolvasni a címkéről, hogy van-e benne zeller, és mikor hátraléptem, mert sűrűsödtek az emberek körülöttem, akkor vagy öten elvettek arról a polcról termékeket, majd mentek a dolgukra. Nem tömegpszichózis volt, hanem rohadtul feltartottam őket, csak nem akartak szólni.
máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!