Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy hogy akit...

Éreztétek már úgy hogy akit szerettek "el kell engedjétek"?

Figyelt kérdés

van olyan személy az életembe akit szeretek ! csak egy a baj hogy már régóta nem találkozunk. nem tudok róla semmit..Rossz hogy nem láthatom. nem hallhatom a hangját . nem ölelhetem át..


ez előtt ez mind megvolt ! hiányoznak ezek a dolgok de legfőbbképp Ő ! szeretett ő is engem vagy legalábbis én igy éreztem


A legrosszabb belegondolni hogy egy cseppet sem gondol rám vagy jutok neki eszébe..


Ha még is az ellenkezője lenne valamilyen módón felvenné velem a kapcsolatot..


Bárcsak megtörténne ez hogy legalább egyszer az életbe beszélhessek vele...


2020. szept. 6. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak olyan szituban, hogy neki valószínűleg sejtése sem volt hogy én milyen érzelmeket tápláltam iránta.
2020. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem már többször így...Nagyon nehéz de muszáj megtenni. Hidd el utána jobban fogod érezni magad.


Viszont azt nem értem hogy te miért nem keresed őt? Nem kíváncsi rád egyáltalán?

2020. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó párszor. Baráttal is, párkapcsolattal is. Aztán az lett a vége, hogy egy fásult, cinikus, zárkózott agglegény lett belőlem, akit már nem lehet megsebezni, mert a lelke helyén egy kiégett kráter van, illetve nem engedek senkit túl közel magamhoz.
2020. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es hidd el már próbáltam egy alkalommal de olyan mintha közömbös lettem volna neki ! De ettől függetlenül még szeretem
2020. szept. 6. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, semmi okom haragudni rá, így sosem fogom tudni elengedni. Ha majd egyszer találkozunk a jövőben, akkor el fogom neki mondani, hogy még mindig úgy gondolom hogy lehetett volna másképp is.
2020. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemrég volt ilyen alkalom, megéltem, nehéz volt, de így kellett lennie.
2020. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmeséled a történeteteket?
2020. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

éreztem

most is van valaki, akit nagyon szeretek, de tudom, hogy ő főleg csak a kihasználás miatt van velem.. egy napon el kell engednem. már egyszer elengedtem 2 évre, de magától visszatalált hozzám.. pedig akkor még csak kezdeti ismerkedésben voltunk, de már akkor nagyon megkedveltem

2020. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tökéletesen megértelek.

Pont úgy érzek mint te, kedves kérdező.

2020. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!