Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már ezer ilyen kérdés van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ezer ilyen kérdés van, akkor engedjétek meg, hogy én is megkérdezzem. 😁 Lányok, ti járnátok/összejönnétek ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

20 vagyok. Kedves, humoros. Én érettnek tartom magam, de szeretek hülyéskedni is és vicceket mesélni. Általában mindenből szóviccet csinálok (ami szerintem nem baj) de van akit idegesít, így ha megkérnek le tudok állni, de átlagban napi 1-2 szóviccet ellövök, amitől aztán órákra lefáradnak a delikvensek. 😂

Kicsit lusta vagyok, de ha muszáj akkor odateszem magam. Múlt nyáron napi 12 órát dolgoztam, gyakran vasárnap is a létrán állva. Gyakran fúrtam is a kemény beton plafonba (nem egyszerű) flexeltem is, de álltalában szigeteltem a légtechnikai járatokat kőzetgyapottal! (Diákmunka túl keveset fizet, a pénz meg kellett).

Szóval ha kell akkor odateszem magam, de ha lehet akkor lustálkodom. 😁😀

Most érettségizem, évvesztes vagyok plusz 5 éves kurzuson, így jött össze, hogy 20 évesen érettségizem.

Szóval.

Kék szemem van, rövid, szőkésbarna hajam van, középen picit hosszabb és féloldalasan jobbra van fésülve. (Nem vagyok se páwa se ecset)

176 cm vagyok, 55 kg. Igen, tudom, sovány vagyok, de bármit csinálok nem hízok. Különben aki rámnéz, többnek saccol. Látszik, hogy sovány vagyok, de kinézetre (állítólag) nem vészes. Kicsit baba arcom van, idáig kb egyszer sem kellett borotválkoznom rendesen, kétszer húztam végig idáig a nullás gépet. 😁 Kicsit (még) pattanásos a képem.

Szeretek másokon segíteni, vicces, kedves, humoros vagyok. Hamar felszoktam idegesíteni magam, de hamar le is nyugszom.

Nem dohányzom, antialkoholista vagyok. Nem járok bulikba, kevés barátom van.

Szeretek túrázni, biciklizni, barkácsolni, bütykölni valamit ha épp vidéken vagyok. Szeretem a természetet, a zöldet, tele van növényekkel a szobám. Szeretem őket gondozni. Van egy 5 kilós lusta kandúrom.

Hát igazából hirtelen ennyi jutott eszembe, lehet ez is sok. 😁 Vagy épp kevés. Nem igazán tudok bemutatkozni. 😁

Még annyi, hogy szeretek sakkozni, szeretnék kendózni, de nem nagyon van rá időm, eddig egy órán voltam. 😁

Kockulni nem magyon szoktam, mert nincsen gépem, mert csóró vagyok. Telefonom szoktam olyannal játszani, mint pl. az Asphalt 8, vagy a Modern combat 5. Ezekkel is jól el lehet szórakozni. 😁

Igen, csóró vagyok, apám elhagyott bennünket, anyám beteg, nem tud dolgozni és ebbem a bürökrata államban 2 év alatt nem tudták lezázalékolni. Gyakorlatilag én tartom el magunkat, plusz rokoni segítségből összejön havi 40 ezer. Emiatt nem is nagyon jók a jegyeim, de nem is akarok tovább tanulni, csak a technikumit el akarom még végezni. CNC-s leszek, így egy év múlva dolgozhatok normálisan.

Na remélem nem volt sok. 😁

Ha valamire kíváncsi még valaki, akkor itt vagyok 😂



2016. máj. 23. 23:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azzal talán még kiegészíteném, hogy hűséges vagyok, megbízható és precíz.😊
2016. máj. 23. 23:15
 2/12 A kérdező kommentje:

Tessék, itt a tablókép rólam, de az köztudott, hogy szét van photoshoppolva. :D

[link]


Ez "saját". :D

[link]


Meg még annyi, hogy én őszinte vagyok, de általában hallgatok és 2-3 havonta "kirédzselek" vagy hogy szokták mondani. Olyankor mondom az igazságokat 10 akár 20 percig is és minde ki les. Utána csönd van órákig és mindenki igazat ad. 😁

2016. máj. 23. 23:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva igen, szimpatikusnak tűnsz, de valahogy ezekből a személyleírásokból mindig kimaradnak a rossz tulajdonságok. Számomra például fontos a humor, az hogy eltudjak beszélgetni a párommal, kell egy minimális határozottság és önállóság. Ezek megvannak benned szerintem. Biztos vagyok benne hogy találsz majd valakit.
2016. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Szimpatikus vagy, de lehetne pár centivel hosszabb hajad, jobban állna :D A súlyoddal meg nincs problémám, legalább nem lapítasz ki, ha rám fekszel :D 15/L
2016. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ezt nem valami társkereső oldalra szántad? :D Ilyen magányos vagy, vagy ennyire kell a megerősítés. Honnan tudja bárki is hogy megismerne e. Létezik olyan hogy első benyomás. Meglátsz valakit és szimpatikus vagy az unszimpatikus kategóriába teszed. Aki ennyit dumál magáról és kampányol maga mellett k**** gáz. Bele írni a bemutatkozó szövegedbe hogy csóró vagy, még gázabb. Senkit nem érdekel mikor megismer.. ha csak nem egy pláza macát akarsz felszedni. Senkit nem érdekel már az elején hogy neked milyen sz** mert másnak is vannak gondjai és senki nem kezdi így a beszélgetést. Sorry, de szerintem vegyél vissza.
2016. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Látom nagyon szakavatott vagy a témában. 😊

Akkor Te szerinted mégis hogyan kell normális bemutatkozó szöveget írni? 😝

2016. máj. 24. 15:53
 7/12 anonim válasza:
Elmondod a korod, meg hogy mivel foglalkozol jelenleg, mik esetleg a jövőbeli céljaid. Ha megkérdezik a hobbid akkor azt, stb. Senkit ne támadj le egy kisregénnyel, mert beszélgetés közbe érdekes ha kiderülnek a dolgok a másikról nem ha magadtól elmondod ami nem érdekli a másikat is..
2016. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem én, de ezt a "regényt" 3 perc alatt végif lehet olvasni. :)

Talán sok 3 perc az életedből?

2016. máj. 24. 18:12
 9/12 anonim válasza:
túl sok információ.. nem jobb úgy megismerkedni valakivel hogy ő érdeklődik ezek a dolgok iránt? :)
2016. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hidd el, ez a huszada nincs annak ami engem jellemez. :D

De amúgy igazad van valahol.


Meg szerintem jobb az elején letisztázni, hogy csóró vagyok.

2016. máj. 24. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!