Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire verik ezek a fiatalok...

Mire verik ezek a fiatalok magukat amikor anyuci apuci eltartsa őket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az autóra, némelyik t**knyos úgy pöffeszkedik, meg menőzik az autóban (megjegyzem itt hogy nem is az ő autója hanem a szüleié) de közbe meg úgy adja be mint ha az ővé aztán azzal menőzik.. Az ilyen t**nyos miért nem tudd leszállni a magas lóról?? Mindenhol ezt tapasztalom, sőt olyant is ismerek, akinek nincs jogosítványa.


Szerintem más is észrevette már!



#Degeneráltak #Menőznek a semmire #Apuci, anyuci, eltartsa, #Taknyos fiatalok,
2020. szept. 6. 23:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Népünk Vezírének mámoros elképzelését teljesítette ezen emberek ("legyen gyereked"), pluszban lehet, hogy a hírhedt klán közelében dolgoznak üzletelnek ezen személyek, így védve vannak, így csak ezt tudják...
2020. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Mert, ha kaptam egy jó autót a szüleimtől, akkor ne vezessem, hanem álljon a garázsban, mert téged zavar???

Ezt halál komolyan gondolod?

2020. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Anyám Suzukijával szoktam néha járni. Alig van egyben a kocsi, a rozsda is megjelent rajta, fék visszaüt, futómű néha érdekes (ez a magyr utakra fogható), az ékszíjak/hosszbordás szíjak néha muzsikálnak. Mit szeretnél tudni?


17 éves leélt munkásautó, édesanyám már a bontón gondolkodik, de tudodmit? Ez is ezerszer jobb, mint a busz.


Ja! És valószínűleg autóm is picit hamarabb lesz, mielőtt elköltöznék. Mindig nem használhatom anyám kocsiját, mert: nem az enyém, márpedig egy ideje elég sokat kell közlekednem autóval, és ez a közeljövőben nem fog változni.


Üdv, 20F

2020. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Miért is zavar ez téged?

Ne irigykedj,attól neked nem lesz több,nyilván ha a szülőknek bejött az élet akkor többet tudnak nyújtani a gyerekeiknek is.

2020. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Nem tudom, ki bántott, hogy ennyire utálkozol, de sok sebből vérzik az, amit írsz.


Szerintem ha én kapok valamit valakitől, az onnantól kezdve az enyém.


Ha kapnék egy autót a szülőktől akár 18 évesen akár most, az ugyanúgy az enyém lenne.


Pl. örököltem egy lakást. Az én nevemen van, én vagyok az egyetlen tulajdonosa. Nem én fizettem ugyan érte, de megörököltem, miután a rokon elhunyt és most az enyém. Ugyanúgy az enyém lenne, ha a szüleim vették volna és az én nevemre került volna.


Másrészt meg most egy 17-18 éves fiatalt, aki suli mellet mondjuk csak félállásban tud dolgozni, amennyiben van rá ideje, mégis ki a jó ég tartson el?

Azért vállaltak a szülei gyereket, az ő felelősségük. Engem a húszas éveim elején, egyetem alatt is eltartottak/kipótolták a költségeimet, mert egyetem mellett nem volt annyi bevételem, hogy mindenemet fedezni tudjam egyedül, de biztos nálunk volt a gáz, hogy anyámék nem csak segélyre szültek vagy nemtudom :D

2020. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy kis hazánkban még mindig a béka sejhaja alatt van az átlag ember életszínvonala és sajnos a nagy többség nem tudja támogatni a gyerekét sőt a saját életét is nehezen tudja finanszírozni,nem hogy a gyereknek autót nem tud venni,de sok esetben még a gyerek tanulmányait sem tudja fizetni.

Nem azért mert nem dolgozik vagy nem szeretné segíteni a gyerekét,hanem azért mert egy egyszerű mezei melós nem keres annyit,hogy mindenre jusson.

2020. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Mire verik ezek a fiatalok magukat"


Még a témához tartozik szerintem, hogy szegényebb ember is van rátarti és milliomos is van szerény.

A rátartiak sokszor inkább látszatdolgokra gyúrnak.


A milliomosok nagyon néha és nagyon indokkal költenek drága dolgokra, én úgy gondolom, szórakozóhelyről nagyvárosban - ha nincs jó tömegközlekedés ott - taxival mennek haza. Hülyék lennének az értékes autójukat az éjszakai életbe bevinni kockáztatni, vagy ha igen, akkor zárt parkolóba tennék addig (pl. mélygarázsba), nemigen lenne lehetőségük "villogni" vele.

2020. szept. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!