Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz, hogy a járványtagadók...

Az igaz, hogy a járványtagadók még jobban rettegnek a vírustól, mint a "járványrettegők", így a tagadásba menekülnek a félelmeik elől?

Figyelt kérdés
Nekem legalábbis most ugyanazok az ismerőseim osztják az észt a "Normális élethez ragaszkodók" csoportban és hasonló helyeken, akik márciusban még egymást gyilkolták a boltokban a lisztért és a wc papírért.

2020. szept. 7. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem feltétlenül.

A legtöbbjük nem félelemből, hanem tudatlanságból tagad.

2020. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Március óta sokan felvilágosultak. Te is változol. A te se..ggedet se anyád törli már ki.


Kérdésre a válasz: Nem. A járványtagadók felvilágosultak, nem sz.rnak be. Ők nem hisznek abban, hogy járvány lenne a semmi miatt, a vírus létezését elismerik.

A járványrettegők meg március óta be vannak folyamatosan sz..rva.

2020. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem valószínű,hogy így van sőt igazából nincs is mit tagadni na meg mitől rettegni se,mert Magyarországon nincs covid járvány.
2020. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
A járványtagadók nem egy egységes csoport, akikről általános tulajdonságokat lehetne kijelenteni. Ilyen is lehet köztük, meg olyan is.
2020. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Határozottan igen! Ők rettegnek tudat alatt és a tagadás fázisában vannak. Persze a lisztet, cukrot raklapon vitték haza márciusban és ők lesznek az elsők ősszel is, ha megint felkell tankolni a kijárási korlátozás miatt. Mert igen, persze mehetsz boltba...de mi pl. azért vásároltunk be márciusban, hogy ne kelljen utcára menni hetekig, hónapokig (max minimálisan), s nem azért mert attól félnénk, hogy nem lesz élelmiszer.


Amúgy az a facebook csoport iszonyatos sötétség melegágya, rosszabb, mint a gyakori.

2020. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
De a járványtagadók egységes csoport. Ld normális élethez ragaszkodók, MAszkellenesek és a többiek.
2020. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

Azért a kormány megint csak profitál a covidal,hisz egy újabb dologgal sikerült az embereket megosztani.

Egyébbként a vírusok,baktériumok,vagy a gombákat is ide sorolhatjuk a szerves élet részei eddig is itt voltak a környezetünkben na meg bennünk.

Kedves covid rettegők,nektek nem mondanak a számok semmit? Egy komolyabb influenza járvány alatt több tízezer ember halt meg Magyarországon persze szintén az idős eleve alpbetegséggel rendelkező emberek.És volt ez a cirkusz? Ugye hogy nem.

2020. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
46%

#5


Hagyd már az ostoba általánosítást. Továbbra is az a véleményem hogy ez keményen túl van tolva, és nem vittem márciusban raklapon semmit, ugyanúgy eljártam boltba is mint előtte, és ez ősszel is ugyanígy lesz. Félek a daganatos betegségektől, félek mondjuk a szívproblémáktól, de a koronától sajnos nem megy. Tudat alatt se, bármennyire is szeretném, és ezzel a legtöbb barátom, ismerősöm is ugyanígy van.

2020. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Majd féltek, ha nem jut nektek lélegeztetőgép, a leghangosabban hörgők a kórházi folyosón Ti lesztek!
2020. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

#5 Korona vírus tagadó vagyok, az is voltam a legelején amikor nagy cécó volt belőle, nem vásároltam fel semmit, ill. Nem voltam betojva se. Sőt ha megengeded válaszolok pontokba osztva a tudatlanságóhoz.



"Határozottan igen!"


Határozottan Nem!!!



" Ők rettegnek tudat alatt és a tagadás fázisában vannak. ,,


Te miről beszélsz??? Szerintem te provokálod az embereket, az aki tagadó az pontosan nevet ezen a kamu koronán.



"Persze a lisztet, cukrot raklapon vitték haza márciusban és ők lesznek az elsők ősszel is, ha megint felkell tankolni a kijárási korlátozás miatt."


Szerintem meg pontosan azok vásárolták fel akik bevoltak sz^^rva a vírustól. Pontosan az olyanok mint te, csak most rá akarjátok kenni azokra akik tagadják a vírus létezését Magyarországon.


" Mert igen, persze mehetsz boltba...de mi pl. azért vásároltunk be márciusban, hogy ne kelljen utcára menni hetekig, hónapokig (max minimálisan), s nem azért mert attól félnénk, hogy nem lesz élelmiszer. ,,


Na kis komám ezzel elárultad magadat, felesleges pontokra szedni, csupán értelmezni kell.

2020. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!