Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet egy cicát egy emberhez...

Lehet egy cicát egy emberhez hasonlítani?

Figyelt kérdés
Lassan 15 éves a cicánk, ugyanúgy szeretem mint régen, ugyanolyan kedves és aranyos. Szeretnék majd egy feleséget akit hasonlóan feltétlenül szeretetek. Nem értem miért ellenségeskedik a legtöbb ember egymással, nem képesek hosszú időn át szeretni egymást.
2020. szept. 8. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet összehasonlítani.

Mondom ezt úgy,hogy én is cicás vagyok, és a legidősebb cicám 18 évet élt meg.

Akit megszeretsz, az nem ellenség lesz... igyekezz adni az embereknek, a szeretteidnek. Nem olyan bonyolult ám ez. :)

2020. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne akard lealacsonyítani a macskákat az ember szintjére.
2020. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskák érzelmi intelligenciája elég fejlett (általánosságban, meg persze sokban neveléstől is függ), míg sok embernél ez a készség elég csökevényes. Embereknél is előfordul a magas érzelmi intelligencia (nőknél jellemzőbb, de persze férfiaknál is előfordul), mindenesetre ritka kincs az olyan ember, aki szeretetteljes és empatikus, nagyon meg kell becsülni az ilyen személyeket. Lehet fejleszteni a személyiségünket, hogy minél jobb emberré váljunk - végül is ez az élet egyik fő feladata és értelme, de a legtöbb embernek kényelmesebb "bunkónak" maradni, önzőnek lenni, lesz4rni a másikat, nem segíteni annak akinek szüksége lenne rá, pedig megtehetné, stb.
2020. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám 21-ik évesen halt meg, a másik - a "kicsi" - tavasszal múlt 19 éves.

Szóval, van még a cicádnak egy pár boldog éve.

Az emberek meg olyanok amilyenek, nem csak rosszak, vagy nem csak jók.

Remélem neked majd sikerül megtalálnod aki minden szempontból passzol hozzád és boldogan éltek, míg a világ világ!:)

2020. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Én amúgy támogatnák a kutyák és a macskák félértelmes szintre emelését,az állat és az ember közt.


Több joguk lenne,kisebbségi státusz,szavazati jog stb.

2020. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ertem ezt. Remelem, megtalalod emberben. Bar allatban konnyebb.
2020. szept. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!