Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha illegális szer használatána...

Ha illegális szer használatának szemtanúja lennél jelentenéd a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 03:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Majd akkor is ezt mondod, ha a te gyereked bántalmazták?
2020. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Összemosol dolgokat. Akkor jelentsd aki alkoholt fogyaszt mert részegen is sok gyermeket és felnőttet bántanak.
2020. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Előbb kérnék belőle, minthogy feljelentsem őket. :D
2020. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Meglepődtem, de nagyon örülök, hogy többségében pozitív választ kaptam :)
2020. szept. 10. 10:35
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nem olyan téma, amiben csendőrt kéne játszanom. Nyilván ha bántanak valakit, akkor közbelépek, sőt akkor is közbeléptem, amikor valamelyik éjszaka gyanús alakok próbálták ellopni a szomszéd robogóját, de nem fogok felnőtt embereknek papolni a drogról és pláne nem fogom rájuk hívni a rendőröket.
2020. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben igen, ha ön- és közveszélyesek. Ha kötekednek, rongálnak, bántalmaznak másokat, veszélyeztetik mások és saját maguk életét akkor szerintem igen, jelenteném.

De ha csak jól érzik magukat, akkor nem az én dolgom, nem házmesterkedek.

2020. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer majdnem. Nem érdekel hogy ki hogy cseszi el az életét, de a folyosón csinálták, nyáron.


Az ajtó nyitva volt, mert kb. megpusztultam a hőségtől, közben meg ömlött be az a büdös szag.


Megkértem hogy legalább menjenek be a lakásukba, de neeem, ott meleg van.

2020. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
78%
Az atol függ hogy mit tolnak meg hogy milyen emberek. Mert ha pl szimpi arcok ülnek egy parkban és ép szívnak egy jointot akot fiksz oda megyek beszelgetni meg kérni egy slukot. Ha meg nem akkor nem fogok wamzerkodni.
2020. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!