Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ítélik el a drogok...

Miert ítélik el a drogok használatát?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel drogos állapotban nem csak magadnak árthatsz.
2016. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
A testem egy templom és nem viszek be olyan dolgokat, amik pusztítanak engem. Mondjuk ezért :) Amúgy meg számomra nem biztató az, hogy a medúzák már nagyon régóta agy nélkül élnek.
2016. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyiket, mert a szintetikus drogokról sok jót nem hallottam. A fű az más, azt én sem értem, sokkal ártalmatlanabb, mint az alkohol. A használójára nézve is, és nem is közveszélyesek. A szintetikus drogok valóban tudnak meglepetéseket okozni, a fű viszont egyes országokban legális. Nálunk talán azért nem, mert az alkoholban nagyobb üzlet van az államnak. Mert más oka mi lenne, mikor családok mennek tönkre, mert verik egymást, munkaképtelenné válnak stb.

Vagy ha arra gondoltál, hogy a társadalom miért ítéli el, akkor az a tudatlanság, az ismeretlentől való félelem, és annak elutasítása. Az alkoholt legalább mindenki ismeri, igaz nincs olyan ember, akinek már ne lett volna rossz élménye ittas emberrel, de azért mégis mindenki teljesen normálisnak tartja, hogy pl. egy összejövetelre alkoholt visz ajándékba. Miért nem visz extasit? Vagy egy gramm füvet?

2016. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahol legális a drogok használata, ott több a testi sertes is?
2016. júl. 2. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Hollandiáról tudok, hogy ott a fű legális. Szerinted több? Én nem hiszem. Viszont nézd meg a magyar tendenciát, hogy hány testi sértés van alkoholos befolyásoltság alatt.
2016. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert függővé tesz és szétcseszi az egész testedet.

Nézz meg pár előtte-utána képet olyanokról, akik drog miatt lezüllöttek.

Ráadásul nem csak magukat, hanem a szeretteiket is tönkreteszik ezzel.

2016. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ne keverjük a szezont a fazonnal.Hollandiában nem legális a fű és nem is volt az.Dekriminalizált.Az viszont nem =a legalizációval.
2016. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!